Piłka nożna: Remisy Motoru Lublin i Lublinianki (ZDJĘCIA)

MIP
Piłkarze Motoru Lublin nie wykorzystali szansy na wskoczenie na fotel lidera trzeciej ligi. W sobotę, podopieczni Mariusza Sawy zremisowali przed własną publicznością z zajmującą pierwszą pozycję Stalą Rzeszów 2:2. Zespół z Podkarpacia utrzymał trzypunktową przewagę nad żółto-biało-niebieskimi.

Spotkanie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie zaczęło się lepiej dla gości. W 28 minucie Stal na prowadzenie wyprowadził Dominik Bednarczyk, ale ta sytuacja była kontrowersyjna, ponieważ zdaniem piłkarzy Motoru zawodnik z Rzeszowa był na pozycji spalonej. Do wyrównania w 31 min doprowadził Rafał Król, skutecznie egzekwując rzut karny. Jeszcze przed przerwą lublinian na prowadzenie wyprowadził Kamil Stachyra. W 60 min końcowy wynik spotkania ustalił Kamil Jakubowski. Po ostatnim gwizdku, piłkarze Motoru mieli wiele pretensji do sędziego.

Skazywana na pożarcie Lublinianka wywalczyła cenny punkt z jedyną niepokonaną w tym sezonie drużyną, czyli Resovią. Jednak w ekipie gości panuje spory niedosyt, ponieważ to podopieczni Modesta Boguszewskiego pierwsi objęli prowadzenie. W 80 min wynik spotkania otworzył Przemysław Kanarek. W 89 min do remisu doprowadził Karol Skuba, ale ta bramka wywołała sporo kontrowersji w lubelskiej ekipie.

Nie udał się debiut przed własną publicznością Jackowi Ziarkowskiemu, trenerowi Avii. Tydzień temu świdniczanie pokonali na wyjeździe Hetmana Żółkiewkę. Dzisiaj zostali sprowadzeni na ziemię, przegrywając z JKS 1909 Jarosław aż 0:4.

Materiał oryginalny: Piłka nożna: Remisy Motoru Lublin i Lublinianki (ZDJĘCIA) - Kurier Lubelski