Piłka nożna: Sparingowa wygrana Wisły Puławy z Orlętami 2:1

Tomasz Biaduń
Wisła Puławy wygrała środowy sparing w Radzyniu Podlaskim z Orlętami Spomlek 2:1. Pierwszego gola dla puławian strzelił ich etatowy snajper KonradNowak, a drugiego testowany Szymon Martuś.

Młody napastnik, ostatnio grający w Bruk-Bet Nieciecza znalazł się w sytuacji sam na sam z Krzysztofem Stężałą pod koniec pierwszej połowy i nie zmarnował świetnej sytuacji. Nowak podwyższył kilka minut po zmianie stron.

Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Daniel Wróblewski w 66 min. Jego bramka była pięknej urody; Wróblewski uderzył niemal idealnie w okienko.

Wisła w sobotę rozegra kolejny sparing. Tym razem podopieczni Jacka Magnuszewskiego jadą do Kielc na mecz z Koroną Młoda Ekstraklasa.

Pierwszego gola dla puławian strzelił ich etatowy snajper Konrad Nowak, a drugiego testowany Szymon Martuś.

Orlęta Radz. P. - Wisła Puławy 1:2 (0:1)
Bramki: Wróblewski 66 - Martuś 45, K. Nowak 51.
Orlęta: Stężała - Kazubski, Nowik, Zarzecki, Kuśmirek (46 Wróblewski), Borysiuk, Grajek (68 Ptaszyński), Król (75 Struk), Piotrowicz, Pliszka, Puła (46 Zmorzyński).
Wisła: Przybylski - Gawrysiak (46 Kozieł), Kursa (46 Misztal), Skórnicki (59 Kwiatkowski), Budzyński, Charzewski (75 Jacyna), Maksymiuk (59 Wójtowicz), Popławski (59 Jabkowski), Wiącek (46 Orzędowski), Martuś (46 M. Nowak), K. Nowak.