Piłka nożna: Wisła Puławy przegrała w meczu kontrolnym z Legią II Warszawa

Udostępnij:
W drugim tegorocznym sparingu, wicelider drugoligowej tabeli Wisła Puławy przegrał przed własną publicznością z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa 2:4. Gole dla gospodarzy strzelali Konrad Szczotka i Adrian Popiołek.

Wisła Puławy – Legia II Warszawa 2:4 (1:3)
Bramki: Szczotka 40, Popiołek 62 – Michalak 34, Więdłocha 38, Zawal 42, Nawotka 74
Wisła: (I połowa) Sobczak – Kanarek, Pielach, Duda – Sedlewski, Słotwiński, Głaz, Wiejak, Wrzesiński – Szczotka, Olszak. (II połowa): zawodnik testowany – Turzyniecki, Gusocenko, Budzyński – Pożak, Lisiecki, Maksymiuk, Popiołek, Tetych – Drapsa (68 Olszak), Wiejak (55 Szczotka)
Legia II: (I połowa) Kąkolewski – Szrek, Zawal, Żyro, Hołownia – Michalak, Urbański, Małachowski, Trąbka, Galić – Więdłocha. (II połowa): Wróblewski – Skowron, Żyro, Ostrowski, Rakowski – zawodnik testowany, Szymański, Waniek, Trąbka (Więdłocha), Böttcher – Nawotka