Piłka nożna: Wisła Puławy przegrała z Radomiakiem w Radomiu 2:4

W kolejnym meczu sparingowym, piłkarze drugoligowej Wisły Puławy przegrali z beniaminkiem drugiej ligi Radomiakiem 2:4 (0:2). Po jednym golu dla podopiecznych Jacka Magnuszewskiego strzelili Marcin Popławski w 70 minucie (ostatnio Motor Lublin) i Konrad Nowak w 72 min.

Po pół godzinie gry prowadzili gospodarze za sprawą dwóch trafień Marka Kaliszewskiego., który trafił do siatki w 2 i 29 min. Ambitnie grający goście zdołali doprowadzić do wyrównania. Ba, w 73 minucie Wisła powinna wyjść na prowadzenie, ale rzutu karnego nie wykorzystał testowany Piotr Charzewski (Radomiak). To zemściło się w końcówce spotkania. Najpierw w 84 min bramkarza Wisły pokonał Aleksiej Dubina, a następnie w 87 min Mateusz Radecki.

Jacek Magnuszewski, trener Wisły sprawdzał także 22-letniego napastnika Szymona Martusia (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) oraz 20-letniego pomocnika Arkadiusza Maksymiuka (Podlasie Biała Podlaska).