Piłka nożna: Wypowiedzi trenerów po meczu Legia Warszawa - Górnik Łęczna

W środę, w meczu 18. kolejki ekstraklasy, Górnik Łęczna przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 1:2. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi obydwu trenerów.

Jurij Szatałow (trener Górnika):Legia na pewno dłużej utrzymywała się przy piłce i ten procent jest wysoki. Myślę jednak, że od 60′ mój zespół zaczął grać lepiej albo Legia trochę „siadła”. Stworzyliśmy sobie sytuacje, a przy odrobinie szczęścia w 89′ mogliśmy wyrównać i wywieźć remis. Jeden punkt byłby dzisiaj dla nas sukcesem, ale trudno. Cieszę się na pewno, że w drugiej połowie mój zespół wyglądał odrobinę lepiej.

Stanisław Czerczesow (trener Legii): Ostatni mecz na wyjeździe zremisowaliśmy i ten rezultat nas nie satysfakcjonował. Moralnie w Bielsku-Białej odnieśliśmy jakby zwycięstwo i dzisiaj chcieliśmy się odegrać, co nam się udało. Przez ostatnie pięć minut pozwoliliśmy przeciwnikowi stworzyć sobie sytuacje, ale przez pozostały czas gry kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku i te ostatnie pięć minut nie może przekreślić tego faktu.