Piłka ręczna: Pierwsza porażka Azotów Puławy

Nie było niespodzianki w rozegranym awansem meczu 3. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn. Azoty Puławy przegrały na wyjeździe z mistrzem Polskim Vive Targami Kielce 19:34 (9:14). Podopieczni Bogdana Kowalczyka stracili pierwsze punkty w sezonie 2013/14.

Mecz został rozegrany w środę, ponieważ kielczanie już w niedzielę zainaugurują nowy sezon w Lidze Mistrzów, mierząc się z francuską Dunkierką. Do przerwy puławianie jeszcze prowadzili w miarę wyrównaną walkę, ale drugie 30 minut bezsprzecznie należało do gospodarzy, którzy z każdą minutą powiększali przewagę.

Vive Targi Kielce – Azoty Puławy 34:19 (14:9)
Vive: Szmal – Strlek 3, Musa 2, Cupić 6, Grabarczyk, Bielecki 2, Jurecki 4, Lijewski 1, Aginagalde 4, Zorman, Buntić 4, Jachlewski 3, Tkaczyk 5, Olafsson 1, Chrapkowski. Kary: 4 minuty.
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski – Babicz 5, Szyba 4, Kus 3, Krajewski 1, Masłowski 1, Przybylski 2, Łyżwa 2, Kowalik 2, Jankowski. Kary: 6 minut.
Sędziowali: Jacek Moskalczyk i Marcin Puzdro z Mielca

Możesz wiedzieć więcej! Za to warto zapłacić: Raporty, analizy, gorące tematy