Piłka ręczna: Przemysław Krajewski i Piotr Masłowski zagrali z Norwegią

Polska przegrała z Norwegią 25:30 (11:16) w pierwszym meczu turnieju mężczyzn w hiszpańskim Oviedo. W ekipie biało-czerwonych zagrali dwaj zawodnicy Azotów Puławy: Przemysław Krajewski i Piotr Masłowski.

Masłowski zagrał w ostatnich 20 minutach i raz wpisał się na listę strzelców. Z kolei Krajewski pojawił się na parkiecie na początku drugiej połowy, ani razy nie pokonując bramkarza rywali.

W sobotę biało-czerwoni zmierzą się z Węgrami.

Polska – Norwegia 25:30 (11:16)
Polska: Szmal, Wichary – Bielecki 4, Chrapkowski 2, Daszek 1, Grabarczyk 1, M. Jurecki 3, B. Jurecki 5, Lijewski 4, Masłowski 1, Orzechowski, Krajewski, Rojewski, Syprzak 1, Szyba 1, Wiśniewski 2. Czerwona kartka: Wichary.