Piłkarskie święto w Łęcznej. Polska U19 pokonała Gruzję U19 (ZDJĘCIA)

Kamil Balcerek
Piłkarska reprezentacja Polski U19 wygrała w Łęcznej z rówieśnikami z Gruzji 3:0. Mecz oglądało ponad dwa tysiące kibiców, a na trybunach panowała fantastyczna atmosfera.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bowiem bezbramkowym remisem. - Mecz na początku nam się nie ułożył. Wpuściłem od początku zawodników, którzy w spotkaniu w Puławach nie grali. W drugiej połowie weszli na murawę zmiennicy i jakościowo wyglądało to już zdecydowanie lepiej - powiedział po meczu Marcin Sasal, trener kadry Polski.

W drugiej części niedzielnego spotkania kadrowicze zagrali zdecydowanie lepiej i wbili gościom trzy gole. W 52 min wynik otworzył Kamil Zieliński. Sporo działo się też w samej końcówce. Najpierw błąd bramkarza wykorzystał Martin Kobylański, który uprzedził golkipera chcącego wprowadzić piłkę do gry i skierował futbolówkę do pustej bramki, później ładną akcję wykończył Kamil Kurowski.

Polska U19 - Gruzja U19 3:0 (0:0)

Bramki: Zieliński 52, Kobylański 87, Kurowski 89