Piłkarze Motoru Lublin zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1 (ZDJĘCIA)

Piłkarze Motoru Lublin zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1
Piłkarze Motoru Lublin zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1 Jakub Hereta
Piłkarze Motoru Lublin zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1 w meczu 25. kolejki drugiej ligi. Prowadzenie objęli goście w 22 minucie za sprawą Dawida Floriana. Do wyrównania doprowadził w 36 minucie Igor Migalewski, dla którego było to już dziewiąte trafienie w tym sezonie.

Lublinianie wywalczyli pierwszy punkt wiosną, ale w ich ekipie panował po meczu spory niedosyt. Motorowcy chcieli wreszcie odnieść zwycięstwo, ale na nie będą musieli jeszcze poczekać. Najbliższą okazja nadarzy się w środę, kiedy to żółto-biało-niebiescy zagrają w Krakowie z Garbarnią (mecz odbędzie sie na stadionie Wawelu).

Goście prowadzeni przez byłego trenera Motoru Ryszarda Kuźmę także nie byli do końca zadowoleni z remisu. Rzeszowianie walczą o zachowanie drugoligowego bytu, więc punktów muszą szukać wszędzie.

Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:1 (1:1)

Bramki: Migalewski 36 - Florian 22

Motor: Oszust - Pyda, Ptaszyński, Batata, Kursa - Prędota, Niżnik, Perin (39 Szpak), Popławski - Migalewski, Koczon
Stal: Wietecha - Hus, Duda, Nakrosius, Klepczarek - Prokić, Margol, Krzysztoń (87 Lisańczuk), Dylewski - Florian (70 Persona), Stachyra
Żółte kartki: Popławski (M) - Dylewski (S)
Widzów: mecz bez udziału publiczności
Sędziował: Wojciech Pawilcz (Białystok)