Plebiscyt Nauczyciel na Medal - Zobacz kto awansował do wielkiego finału!

DM
Udostępnij:
We wtorek, 20 listopada 2018 r., o godzinie 20.00 zakończyło się głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie Plebiscytu "Nauczyciel na Medal". Do wielkiego finału awansowali Ci, którzy w głosowaniach powiatowych w każdej z kategorii zdobyli najwięcej głosów. Zobacz finalistów.

Zakończył się pierwszy, powiatowy etap plebiscytu „Kuriera Lubelskiego” - Nauczyciel na medal. Zwycięzcy z miast i powiatów awansowali do finału wojewódzkiego, zachowując wszystkie głosy, zdobyte w zakończonym etapie.

Dziś rozpoczyna się głosowanie w finale wojewódzkim, które potrwa do piątku, 30 listopada, do godz. 20. Wtedy też kończy się głosowanie w kategoriach wojewódzkich dla nauczycieli akademickich.

NAUCZYCIEL NA MEDAL - TU ZAGŁOSUJESZ

- Gratuluję nie tylko laureatom pierwszego etapu naszego plebiscytu - etapu powiatowego, ale wszystkim nominowanym. Już samo zgłoszenie do naszego plebiscytu Nauczyciel na Medal dowodzi, że Państwa praca jest doceniana przez uczniów i ich rodziców, dowodzi ich sympatii i wdzięczności. Wiem z własnego doświadczenia, bo przez długie lata pracowałam z uczniami, a potem - aż do dziś - ze studentami, że w tej pracy nie zawsze jest łatwo, a odpowiedzialność jest naprawdę duża. Trzeba też mieć odpowiednie podejście, by skutecznie przekazać wiedzę młodemu pokoleniu. Gratuluję więc wszystkim nominowanym, a laureatom I etapu życzę powodzenia w rozgrywce finałowej - mówi Sylwia Szewc-Koryszko, redaktor naczelna „Kuriera Lubelskiego”.

W poniedziałkowym wydaniu „Kuriera” opublikujemy zdjęcia laureatów I etapu.

Przypominamy, że wszyscy nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobyli najwięcej głosów w mieście i powiecie, otrzymają nie tylko awans do wojewódzkiego finału, lecz także tytuł Nauczyciela na Medal w swoim mieście lub powiecie, pamiątkowy medal Województwa Lubelskiego i zaproszenie na galę. Laureaci drugich i trzecich miejsc otrzymają dyplom uznania od marszałka województwa i zaproszenie na galę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Przejdź na stronę główną Kurier Lubelski