Kurier Lubelski

  Klasa 2D - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie

  Nie będziemy pisać o tym, jacy jesteśmy przyjaźni, pozytywnie nastawieni do nauki, bezkonfliktowi, bo musielibyśmy skłamać.32 osoby o różnych temperamentach nie są w stanie działać bez żadnych zatarć.W naszej klasie każdy ma swoje własne zdanie, i to jest właśnie nasza największa zaleta. Nie boimy się go wyrażać zarówno na forum klasy, jak i poza klasą. Jesteśmy sobą, i właśnie to czyni nas unikalnymi i najlepszymi w tym, co robimy.
  A co robimy?
  Nie ograniczamy się jedynie do szkoły, działamy wszędzie, gdzie możemy się przydać. Tworzymy własną muzykę, gramy w teatrze, jesteśmy mistrzami Polski w wspinaczce, udzielamy się w wolontariacie, wymianach międzyszkolnych, projektach edukacyjnych. Długo by wymieniać, bo to zaledwie ułamek tego, co robimy i co potrafimy.
  Pomimo to, nie jesteśmy doskonali. Jak wszystkim ludziom, nam też się czasem nie chce. Zdarzają się dni, gdy chodzimy po szkole zblazowani, niechętni do jakiegokolwiek działania. Każda społeczność miewa takie dni i dużym niedopowiedzeniem byłoby o tym nie wspomnieć.
  Każdy z nas ma swój talent, iskrę, którą staramy się rozwijać.
  Jesteśmy wszyscy, ale za jednym. Jest jeden, ale za wszystkimi.

  Klasa 2D - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie

  19 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  903 głosy

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo