W imprezie zdecydowanie dominowali reprezentanci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, którzy najczęściej stawali na najwyższym stopniu podium, wygrywając między innymi wszystkie wyścigi sztafetowe.
WYNIKI
100 m stylem dowolnym mężczyzn
1. Chodulski Jakub (UMCS)
2. Czerniak Konrad (UMCS)
3. Lech Filip (UMCS)
100 m stylem dowolnym kobiet
1. Andrzejewska Kamila (UMCS)
2. Śliczniak Weronika (UMCS)
3. Hałas Martyna (UM Lublin)
100 m stylem klasycznym mężczyzn
1. Rutkowski Krzysztof (WSEI Lublin)
2. Januszanis Jakub (UMCS)
3. Kosmala Szymon (UM Lublin)
100 m stylem klasycznym kobiet
1. Kempa Anna (UMCS)
2. Michałowska Olga (UMCS)
3. Lisica Julia (UMCS)
50 m stylem motylkowym mężczyzn
1. Krzykała Emil (PL)
2. Cieśla Oskar (UMCS)
3. Bocheń Tomasz (UMCS)
50 m stylem motylkowym kobiet
1. Sirigniano Luigia (UMCS)
2. Śliczniak Weronika (UMCS)
3. Tomoń Martyna (UM Lublin)
100 m stylem grzbietowym mężczyzn
1. Nowiczkow Jakub (UMCS)
100 m stylem grzbietowym kobiet
1. Andrzejewska Kamila (UMCS)
2. Wójtowicz Julia (UMCS)
3. Osmulska Adriana (PL)
100 m stylem zmiennym mężczyzn
1. Kempa Mikołaj
2. Cieśla Oskar (UMCS)
3. Chodulski Jakub (UMCS)
100 m stylem zmiennym kobiet
1. Georges Daniela (UMCS)
2. Lewandowska Natalia (UMCS)
3. Tomoń Martyna (UM Lublin)
50 m stylem dowolnym mężczyzn
1. Lech Filip (UMCS)
2. Krzykała Emil (PL)
3. Czerniak Konrad (UMCS)
50 m stylem dowolnym kobiet
1. Lewandowska Natalia (UMCS)
2. Sirigniano Luigia (UMCS)
3. Żukowska Natalia (UP)
50 m stylem klasycznym mężczyzn
1. Rutkowski Krzysztof (WSEI)
2. Januszanis Jakub (UMCS)
3. Kosmala Szymon (UM Lublin)
50 m stylem klasycznym kobiet
1. Kempa Anna (UMCS)
2. Michałowska Olga (UMCS)
3. Lisica Julia (UMCS)
50 m stylem grzbietowym mężczyzn
1. Nowiczkow Jakub (UMCS)
2. Kopczyński Franciszek (PL)
3. Wołoszyn Roman (UMCS)
50 m stylem grzbietowym kobiet
1. Georges Daniela (UMCS)
2. Wójtowicz Julia (UMCS)
3. Żukowska Natalia (UP)
4x50 m stylem zmiennym mężczyzn
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
2. Politechnika Lubelska
3. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
4x50 m stylem zmiennym kobiet
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
2. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
3. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
4x50 m stylem dowolny mężczyzn
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
2. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
3. Politechnika Lubelska
4x50 m stylem dowolny kobiet
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
2. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
3. Politechnika Lubelska
4x50 m stylem dowolny mix
1. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
2. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
3. Uniwersytet Medyczny w Lublinie
ZOBACZ TAKŻE:
Trener Wojciech Łobodziński mówi o sytuacji kadrowej Arki Gdynia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?