Pobiegną, by sprawić radość dzieciom. Trwają zapisy na II...

  Pobiegną, by sprawić radość dzieciom. Trwają zapisy na II Lubelski Bieg Dookoła Zalewu

  KK

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Pobiegną, by sprawić radość dzieciom. Trwają zapisy na II Lubelski Bieg Dookoła Zalewu

  ©fot. archiwum

  W najbliższą niedzielę, 4 listopada, o godzinie 9 rozpocznie się II Lubelski Bieg Dookoła Zalewu. Impreza organizowana przez Fundację Zmieniamy Życie, ma charakter charytatywny.
  Pobiegną, by sprawić radość dzieciom. Trwają zapisy na II Lubelski Bieg Dookoła Zalewu

  ©fot. archiwum

  Celem wydarzenia jest zorganizowanie wyjazdu na ferie dla dzieci z placówki wychowawczej “Pogodny Dom”, przy ul. Pogodnej 31 w Lublinie. Bieg odbywa się na dwóch dystansach: 600m dla dzieci i 12 km dla osób dorosłych. Każdy, kto chce wziąć udział w imprezie musi wykupić pakiet startowy w postaci biletu dostępnego na stronie internetowej https://544660-1.evenea.pl. Chętni będą mogli także zapisywać się na bieg w dniu zawodów.

  Od osób dorosłych, które pobiegną na 12-kilometrowej trasie dookoła Zalewu Zemborzyckiego pobierane są wpłaty w wysokości 35 zł, natomiast dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w biegu za 15 zł.

  - Bieg jest dedykowany zarówno zawodowym biegaczom, jaki pasjonatom biegania, hobbystom oraz wszystkim, którzy chcieliby w sposób aktywny oraz pożyteczny spędzić z nami czas - mówi Dominika Broda, pełnomocnik Fundacji Zmieniamy Życie. - Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkowy dyplom oraz słodki poczęstunek od jednego z naszych sponsorów - dodaje.

  To już druga edycja Lubelskiego Biegu Dookoła Zalewu. Pierwsza impreza miała miejsce w kwietniu, a wzięło w niej udział ponad 300 osób. Za środki zebrane od uczestników, podopiecznym Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Profesor Zofii Sękowskiej w Lublinie zafundowano wycieczkę do parku rozrywki “Energylandia”.

  - W związku z pozytywnym odbiorem naszej inicjatywy postanowiliśmy zorganizować drugą edycję, na którą już zapisało się kilkadziesiąt osób. Liczymy na kolejne zgłoszenia - przyznaje Dominika Broda.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kolejna impreza biegowa tylko dla lansu.

  UMCS biega (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Znowu biegi i biegi i lansowanie się to ze sportem ma coraz mniej wspólnego. Robi się konkursy biegowe żeby się pokazać, pochwalić kolegom, co za pusty lans.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Anty biegacz

  KOD Lublin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

  I kolejny raz w tym miesiącu ścieżka rowerowa zablokowana. Może niech sobie zbudują pętlę w gminie np. konopnica a nie co weekend utrudniają treningi rowerzystom, dla których ścieżka została...rozwiń całość

  I kolejny raz w tym miesiącu ścieżka rowerowa zablokowana. Może niech sobie zbudują pętlę w gminie np. konopnica a nie co weekend utrudniają treningi rowerzystom, dla których ścieżka została zbudowana!!!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  gosc

  gosc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  przecież dzieci teraz dostają 1000+, 500 i rodzinne i jeszcze im mało


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...

  kosmaty (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Racja, ciągle tylko daj i daj a Nam zwykłym obywatelom kto da? Ciekawe ile z tych zebranych funduszy wezmą dla siebie?!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo