Pogoda w październiku 2018. Sprawdź prognozę na tegoroczną...

  Pogoda w październiku 2018. Sprawdź prognozę na tegoroczną jesień w Polsce. Czy będzie ciepło?

  RED

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Pogoda w październiku 2018. Sprawdź prognozę na tegoroczną jesień w Polsce. Czy będzie ciepło?

  ©Unsplash.com

  Pogoda w październiku będzie nam płatać figle. Miesiąc rozpoczął się chłodną nocą (z przygruntowymi przymrozkami) i słoneczną aurą w ciągu dnia. Jakiej pogody możemy spodziewać się w kolejnych dniach października? Sprawdźcie!
  Pogoda w październiku 2018. Sprawdź prognozę na tegoroczną jesień w Polsce. Czy będzie ciepło?

  ©Unsplash.com

  W pogodnie, niestety, niewiele zjawisk można przewidzieć z dużym wyprzedzeniem. Prognozy długoterminowy często okazują się zawodne. Postanowiliśmy jednak nie zrażać się tym. Zebraliśmy przewidywania dotyczące pogody w październiku z kilku różnych źródeł. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach i tygodniach.

  Pogoda w październiku. Początek miesiąca wietrzny


  Pierwsze dni października przyniosą w woj.
  lubelskim silne porywy wiatru. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie ostrzega, że prognozuje wystąpienie we wtorek i środę (2 i 3 października) silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z zachodu. Windguru - popularny portal prezentujący prognozy dla osób zainteresowanych żeglarstwem i sportami wodnymi, informuje, że silne porywy wiatru mogą wystąpić także w nocy z soboty na niedzielę (z 6 na 7 października).  Pogoda jesienią 2018. Będzie ciepło?


  Jesień 2018 będzie wyjątkowo ciepła. - Średnia temperatura będzie wyższa niż w poprzednich latach o około 1-3 stopni Celsjusza - informuje Narodowa Administracja ds. Oceanów i Atmosfery (NOAA).

  - Podczas gdy zwykle w październiku robi się znacznie chłodniej, w tym roku będzie tak, jakby lato chwyciło i nie chciało puścić - tłumaczy Alan Reppert, starszy meteorolog AccuWeather.

  ZOBACZ TEŻ:


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo