Polacy na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Śledź zmagania polskich olimpijczyków na żywo!

redakcja
23 lipca 2021 roku rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Śledź razem z nami zmagania polskich olimpijczyków! Będziemy relacjonować na żywo wszystkie występy Polaków od pierwszego do ostatniego startu imprezy w Tokio. Partnerem naszej relacji jest KROSS.

Igrzyska Olimpijskie Tokio2020 - relacja na żywo

Śledź na żywo występy polskich sportowców i najważniejsza wydarzenia XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich.
12:1628.07.2021

Koszykówka

Liczyliśmy, że będą z naszym udziałem...

Siatkówka

Polska - Wenezuela 3:1 (25:16, 25:13, 18:25, 25:15)

IV set już pod nasze dyktando. Mamy drugie zwycięstwo w turnieju olimpijskim w Tokio

Kolejny mecz zagramy z Japonią w piątek o godz. 7.20 czasu polskiego

12:0128.07.2021

Wioślarstwo

Będziemy jeszcze długo fetować nasze wicemistrzynie olimpijskie we wioślarskiej czwórce. Tym razem sylwetka Marii Sajdak

11:5328.07.2021

Siatkówka

Nasi siatkarze odnaleźli koncentrację i opanowali sytuację. W IV secie prowadzą 14:7

11:5228.07.2021

Tenis: 1. runda miksta

I jeszcze statystyki z meczu Kubot/Świątek (Polska) - Ferro/Herbert (Francja) 6:3, 7:6 (7:3)

11:4928.07.2021

Mamy to! Tie-brak zdecydowanie dla Polaków!

Kubot/Świątek (Polska) - Ferro/Herbert (Francja) 6:3, 7:6 (7:3)

W ćwierćfinale Kubot i Świątek zmierzą się w czwartek z parą Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Aslan Karatsew - Elena Vesnina. Rosjanie w 1. rundzie pokonali w dwóch setach rozstawioną z numerem 1 francuską parę Mahut/Mladenvić

11:4628.07.2021

Siatkówka

Polska - Wenezuela 6:3 w IV secie. Oby to był początek powrotu na właściwe tory Biało-Czerwonych

11:4228.07.2021

Kubot/Świątek (Polska) - Ferro/Herbert (Francja) 6:3, 6:6

Znowu mieliśmy piłkę meczową przy serwisie rywali, ale nie wykorzystaliśmy i teraz będzie tie-break