POLE DO... DZIAŁANIA! KRAMP ORGANIZUJE KONKURS DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

Materiał informacyjny KRAMP Sp. z o.o.
Firma Kramp od lat zderza się ze stereotypami, jakimi obciążona jest branża rolnicza. Poprzez swoje liczne aktywności społeczne, Kramp - największy dostawca części zamiennych dla rolnictwa, właściciel sieci sklepów Grene i Powered by Kramp, dąży do zmiany postrzegania gospodarzy i hodowców przez społeczeństwo. Jednym z takich działań jest nowy konkurs, przeznaczony dla uczniów i studentów tematyki rolnictwa.

Na rolniku spoczywa bardzo ważne zadanie – musi zadbać o żywność dla każdego z nas. Dlatego należy mu się szacunek i wsparcie. A szczególnym wsparciem Kramp chce otoczyć rolników, raczkujących na rynku, studentów i uczniów poszerzających swoją branżową wiedzę. Z myślą o nich powstał konkurs POLE DO... DZIAŁANIA!, w którym młodzi mają szansę wygrać nawet 10.000 zł.

ZASADY KONKURSU

Konkurs wystartował 16.10.2022 i potrwa do 16.12.2022, a wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2023. Jest on skierowany dla studentów i uczniów w przedziale od 18 do 26. roku życia. Zadanie konkursowe to odpowiedź na pytanie: jak wygląda Twoje innowacyjne podejście do rolnictwa (co wdrażasz u siebie, co udoskonalasz w swojej pracy w gospodarstwie, na roli itp.) Organizator konkursu dopuszcza różne formy zgłoszeń:

  • Video (maks. 3 min.)
  • Zdjęcie (razem z opisem maks. 2 strony A4, czcionka TNR 12)

Zgłoszenia można składać poprzez stronę www.doceniamytwojarole.pl, w zakładce Konkursy.

ATRAKCYJNE NAGRODY

Nagroda główna dla zwycięzcy to aż 10.000 zł na przyszłe inwestycje. W całym konkursie nie zostają pominięte szkoły i uczelnie, które rzetelnie przygotowują startujących rolników do zawodu. Koło naukowe, które zachęci największą liczbę studentów do zgłoszeń w konkursie otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.000 zł.

KRAMP ODCZAROWUJE ROLNICTWO

Kramp od lat stawia sobie ambitne zadanie, jakim jest odczarowanie polskiego rolnictwa. Firmie zależy na pozbyciu się krzywdzących stereotypów i nowym podejściu do rolnika, który każdego dnia, poprzez swoją ciężką pracę dba o to, by na naszych stołach nie zabrakło jedzenia. Ostatnie lata pandemii były dla nas wszystkich trudne. Dotknęły również branżę rolniczą, która nawet tymczasowo nie mogła zamknąć swoich gospodarstw i fabryk, tak jak wiele innych sektorów. Funkcjonowanie w czasie COVID-19 nastręczało rolnikom wiele trudności, ale mimo to nie mogli sobie pozwolić na przestoje. I dzięki nim łańcuch żywnościowy nie został przerwany. Właśnie dlatego Kramp docenia wszystkich rolników – tych młodszych i tych starszych, pracujących od lat na roli poprzez swoją strategię: www.doceniamytwojarole.pl.

Konkurs POLE DO... DZIAŁANIA! organizowany przez Kramp docenia kreatywność i postępowość w bardzo szerokiej i szybko rozwijającej się branży. Kramp liczy na to, że wyłoni prawdziwego prekursora w polskim rolnictwie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POLE DO... DZIAŁANIA! KRAMP ORGANIZUJE KONKURS DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW - Dziennik Bałtycki

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie