Policjanci zatrzymali matkę i syna. Mieli przy sobie środki psychoaktywne. Kobieta zaatakowała policjantów

lub
materiał policji
Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, u którego znaleźli 6 kul masy plastycznej o właściwościach środków psychoaktywnych. Łącznie ponad 280 g. Kolejne porcje znaleźli u jego matki. Kobieta miała je ukryte w bieliźnie, w opakowaniu po gumach do żucia. Podczas zatrzymania 51-latka zaatakowała funkcjonariuszy gazem pieprzowym.

- Do ujawnienia środków psychoaktywnych doszło w czwartek - mówi podkom. Anna Kamola z lubelskiej komendy policji. - Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie, wspólnie z policjantami z III komisariatu prowadzili przeszukanie w jednym z domów na Kośminku. Według posiadanych informacji miały tam znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz młynek do suszu. Kiedy na miejscu trwały policyjne działania, w domu zjawił się mieszkający tam 20-latek. Mundurowi znaleźli u niego 6 kul plastycznej brązowej masy o wadze ponad 280 g. Ponieważ zachodziło podejrzenie, że to środki narkotyczne, substancja została zabezpieczona i trafiła do badań laboratoryjnych. 20-latek został zatrzymany.

Jak się jednak okazało, nie tylko u 20-latka policjanci znaleźli zakazane substancje. Kilka porcji mundurowi znaleźli u agresywnie zachowującej się 51-letniej matki zatrzymanego. Kobieta ukryła dilerki w swojej bieliźnie, w opakowaniu po gumach do żucia.

Podczas zatrzymania kobieta próbowała zmusić mundurowych do zaniechania podejmowanych czynności, najpierw znieważając ich słownie, a potem szarpiąc i używając gazu pieprzowego. 51-latka również została zatrzymana.

Czynności w tej sprawie wykonują policjanci z III komisariatu. Niebawem zatrzymani usłyszą zarzuty z ustawy o narkomanii. Kobieta odpowie jeszcze za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz czynną napaść.

Z Gwiazdami - Marek Kaliszuk - zapowiedź

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kokos

Pamiętaj, bicie białego to tylko multi-culti. Nie będę płakać po merkelowej, jak już wykituje.

l
linki

https://www.heypasteit.com/clip/0IUNGG

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie