Polska pokonała Czechy 3:1 w meczu towarzyskim [ZDJĘCIA]

AG
Pawel Relikowski / Polska Press
W towarzyskim meczu rozgrywanym we Wrocławiu piłkarska reprezentacja Polski pokonała Czechy 3:1. Bramki zdobywali: Arkadiusz Milik, Tomasz Jodłowiec i Kamil Grosicki.

Wynik meczu już w 3. minucie otworzył zawodnik Ajaxu Amsterdam, Arkadiusz Milik, który otrzymał świetne dogranie od Bartosza Kapustki. W 12. minucie na 2:0 podwyższył Tomasz Jodłowiec. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy, w 41. minucie strzałem z dystansu Artura Boruca pokonał Krejci.

W 70. minucie po pięknym kontrataku bramkę zdobył Kamil Glik. Piłkę po podaniu Artura Boruca przejął Mączyński, podał do Milika, a ten odegrał do zawodnika francuskiego Rennais. Grosicki świętując gola złożył hołd ofiarom zamachów w Paryżu, do których doszło w ubiegły piątek. Zginęło w nich 132 osoby.