Polska - Szwecja U21. Jaki wynik? Kto strzelił gole? Polska grupa, gol Monety (ZDJĘCIA, WIDEO)

RED
[Polska - Szwecja U21. Jaki wynik? Kto strzelił gole? Punkty w grupie, gol Monety] Dla polskiej reprezentacji to mecz o wszystko. Biało - czerwoni walczyli na Arenie Lublin ze Szwedami. Jaki był wynik spotkania? Kto strzelił gole? Jaki jest rozkład punktów w polskiej grupie? Sprawdźcie.

Polska - Estonia na ME w siatkówce (NA ŻYWO). O której i gdzie oglądać? (TRANSMISJA)

Mecz Polska - Szwecja U21 rozpoczął się dla biało-czerwonych wyśmienicie. Piękną akcję prawą stroną boiska przeprowadził Dawid Kownacki, który wypuścił sobie piłkę i minął rywala. Gdy był już w polu karnym, dograł do Monety, a ten pewnie wpakował piłkę do siatki naszych przeciwników.

Polska U21 - Szwecja U21 2:2. Remis, który nikogo nie cieszy (ZDJĘCIA)

[Polska - Szwecja U21. Jaki wynik? Kto strzelił gole? Punkty w grupie, gol Monety]

Atmosfera na Arenie Lublin była wspaniała. Polscy kibicie znakomicie dopingowali biało - czerwonych. Nie próżnowali także Szwedzi. Przypomnijmy, że nim przybyli oni na stadion, przeszli w żółto - niebieskim pochodzie przez centrum Lublina.

WIĘCEJ: "Mistrzowie kibicowania". Szwedzi przeszli przez Lublin (ZDJĘCIA, WIDEO)

W 25. minucie Szwedzi próbowali wymusić rzut karny. Strandberg był sam na sam z Wrąblem, a gdy ten interweniował, Szwed położył się w polu karnym. Faulu jednak nie było. Pięć minut później kolejną żółtą kartkę dostał Paweł Cibicki. Na początku meczu obejrzał ją także Mats Kristoffer Olsson. W ten sposób po 30 minutach meczu na koncie Szwedów były już trzy żółte kartki.

"Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - słychać było na Arenie Lublin. Marzenie kibiców spełniło się. Niestety, piłka wpadła do naszej siatki. Na bramkę najpierw strzelał Fransson, Wrąbel piąstkował, ale piłka wpadła wprost pod nogi Strandberga, a ten skierował futbolówkę do bramki.

Na tym jednak nie koniec. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy po rzucie rożnym do naszej bramki trafił stoper, Jacob Larsson, który wygrał pojedynek główkowy z Jachem. Zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 1:2.

Druga połowa spotkania obfitowała w akcje po obu stronach. Na prawdziwe emocje przyszło nam jednak czekać do ostatnich minut meczu. Już w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Dawid Kownacki. Czy Polakom uda się jeszcze wyjść na prowadzenie? - zastanawiali się kibice w całym kraju. Biało - czerwonym musiał jednak wystarczyć remis 2: 2.