Polska-Niemcy. Transmisja w Polsacie. Relacja na żywo

RED
Mecz Polska - Niemcy (1:3) w ramach eliminacji do EURO 2016
Mecz Polska - Niemcy (1:3) w ramach eliminacji do EURO 2016 Bartek Syta/Polska Press Grupa
Polacy przegrali z Niemcami (1:3) mecz w ramach eliminacji do Euro 2016. Nasza reprezentacja w piłce nożnej spadła na drugie miejsce w swojej grupie, zwalniając fotel lidera aktualnym mistrzom świata.

Godz. 23:00
- Niemcy byli lepszą drużyną, kontrolowali spotkanie - powiedział zaraz po meczu Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem telewizji Polsat. - Musimy patrzeć dalej, a w następnych meczach zdobywać punkty - dodał.

Godz. 22:37
Rybus próbuje jeszcze szczęścia, strzela jednak obok bramki. Sędzia kończy mecz. Polacy przegrywają z Niemcami (1:3).

Godz. 22:34
Z boiska schodzi Mario Goetze. Niemieccy kibice dziękują mu za grę głośnymi brawami. Na boisko wchodzi Lukas Podolski. Włoski arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

Godz. 22:24
Stało się! Przegrywamy 1:3. Drugim celnym strzałem popisał się Mario Goetze.

Godz. 22:22
Do końca meczu pozostało około 10 minut. Niemcy przy piłce.

Godz. 22.14
Nieprawdopodobne zamieszanie pod naszą bramką. I najważniejsza informacja: nie ma gola! W bramce dzielnie spisuje się Łukasz Fabiański.

Godz. 22.12
Kibice zagrzewają naszych zawodników do boju. "Polska, Polska" - słychać na stadionie we Frankfurcie.

Godz. 22:04
Akcja przenosi się na druga połowę boiska. Dwie dobre akcje pod niemiecką bramką, ale gola brak. Wciąż przegrywamy z Niemcami 1:2. W polskiej drużynie kolejna zmiana: Błaszczykowski wchodzi za Mączyńskiego.

Godz. 21.59
Słupek uratował nas od straty kolejnego gola. Gorąco pod polską bramką.

Godz. 21:55
Zmiana w niemieckiej drużynie. Boisko opuszcza Karim Bellarabi, zastąpi go Ilkay Gundogan.

Godz. 21:48
Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

Godz. 21.31
Koniec pierwszej połowy meczu Polska-Niemcy (1:2). Tuż przed gwizdkiem sędziego Polacy mieli szansę na wyrównanie. Strzał Lewandowskiego obronił jednak Manuel Neuer.

Godz. 21.28
Z grymasem bólu na twarzy, tuż przed końcem drugiej połowy boisko opuszcza Łukasz Piszczek. Zastąpi go Paweł Olkowski.

Godz. 21:23
Zdobywamy bramkę kontaktową! Gola strzelił Robert Lewandowski po podaniu od Grosickiego. Radość wśród polskich kibiców.

Godz. 21:15
Polacy szukają sposobu na niemieckich zawodników. Na razie bez bramkowych efektów.

Godz. 21:04
Sytuacja polskiej reprezentacji jest coraz trudniejsza. Po mocnym, płaskim uderzeniu Mario Goetze przegrywamy z Niemcami 0:2.

Godz. 20:58
Po golu Thomasa Muellera polska reprezentacja przegrywa 0:1.

Godz. 20.52
Zamieszanie pod polską bramką. Chwilę później po ostrej akcji żółtą kartkę otrzymał Maciej Rybus. W meczu Polska-Niemcy wynik wciąż: 0:0.