Polska-Szkocja. Relacja na żywo z meczu eliminacji do EURO 2016

RED
Polska zremisowała ze Szkocją w meczu grupy D eliminacji Euro 2016. Gola dla gospodarzy strzelili Matt Ritchie i Steven Fletcher, dla reprezentacji Polski - dwukrotnie Robert Lewandowski.

Godz. 22.35
Bramka w ostatniej minucie meczu. Polska remisuje ze Szkocją 2:2! Gola zdobywa Robert Lewandowski.

Godz. 22.30
Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

Godz. 22.20
Kuba Błaszczykowski opuszcza boisko. Zastąpi go Paweł Olkowski.

Godz. 22.10
Alan Hutton ukarany żółtą kartką za faul na Grosickim.

Godz. 22.05
Fabiański pokonany po raz drugi. Polska przegrywa ze Szkocją 1:2 po golu Stevena Fletchera. Wrzawa na stadionie w Glasgow.

Godz. 21.57
Żółta kartka dla kapitana Szkotów. Scott Brown faulował Roberta Lewandowskiego.

Godz. 21.47
Rozpoczyna się druga połowa meczu Szkocja - Polska. Bez zmian u Szkotów. W tym samym składzie gra także polska drużyna. I od razu świetna okazja dla biało-czerwonych. Strzał Milika z dużymi problemami obronił David Marshall.

Godz. 21.33
Matt Ritchie tym razem celnie. Szkocja-Polska: 1:1. Sędzia kończy pierwszą połowę.

Godz. 21.27
Zamieszanie pod polską bramką. Na nasze szczęście Matt Ritchie pudłuje. Chwila oddechu dla Polaków.

Godz. 21.22
"Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - krzyczą polscy kibice.

Godz. 21.20
Rzut wolny dla Szkotów po faulu Krzysztofa Mączyńskiego. Matt Ritchie uderza w mur, piłka odbija się. Hanley próbował szczęścia, ale był na spalonym.

Godz. 21.14
Błaszczykowski! Było blisko. Wcześniej z dystansu strzelał Arkadiusz Milik.

Godz. 21.08
Żółta kartka dla Macieja Rybusa. Sfaulował Naismitha.

Godz. 21.05
Polacy utrzymują się przy piłce. Grają spokojnie i mądrze. Szkoci sprawiają wrażenie bardzo zagubionych.

Godz. 21.00
Pierwszy rzut rożny dla Szkotów. Łukasz Fabiański wybił piłkę. Był faulowany.

Godz. 20.55
Szkoci wydają się być wybici z rytmu. Piłka znowu na połowie Szkotów. Za nami dwie dobre akcje biało-czerwonych.

Godz. 20.47
Ten mecz nie mógł się zacząć lepiej. Robert Lewandowski trafia celnie do szkockiej bramki w 140 sekundzie meczu. Prowadzimy 1:0!

Godz. 20.45
Gwizdek sędziego i zaczynamy. Kibice wspaniale dopingują swoich na Hampden Park.

Godz. 20.40
Drużyny są już na boisku. Kibice odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Szkocja-Polska. Gdzie transmisja?
Mecz Szkocja-Polska będzie transmitowany na żywo przez telewizję Polsat. Początek widowiska o godz. 20.45.