Pomóż lubelskiemu klarneciście zagrać w Operze w Sydney

  Pomóż lubelskiemu klarneciście zagrać w Operze w Sydney

  dsg

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Artur Figiel jest klarnecistą, członkiem orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie. Jeśli dopisze mu szczęście, w marcu 2011 r. zagra koncert w Operze w Sydney z międzynarodową Orkiestrą Symfoniczną YouTube 2011.
  Pomóż lubelskiemu klarneciście zagrać w Operze w Sydney

  ©Kadr z filmu

  Orkiestra YouTube to projekt, w którym muzycy z całego świata nadsyłają krótkie filmiki z próbką swoich muzycznych możliwości. Jeśli nagranie spodoba się Internautom: zostaną obsadzeni w orkiestrze. - Zupełnie spontanicznie nagrałem filmik z obowiązkowymi utworami na klarnet, które były wymagane do wzięcia udziału w kwalifikacjach do Orkiestry Symfonicznej YouTube - mówi Figiel. - Ostatecznie zakwalifikowanych zostało tylko 12 klarnecistów-internautów z całego świata, a z Polski na klarnecie - tylko ja.  Aby oddać głos trzeba wejść na stronę YouTube, następnie wybrać "Zagłosuj", "Przesłuchania do orkiestry", obrazek "Klarnet" i znaleźć film Artura Figiela (czas trwania 04:31). Głosowanie potrwa do najbliższego piątku 17 grudnia.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Podziękowanie

  Artur Figiel (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 12

  Bardzo dziękuję za artykuł na temat mojego udziału w przesłuchaniu do YouTube Symphony Orchestra 2011. Jestem bardzo wdzięczny za życzliwość z jaką spotykam się na co dzień ze strony mieszkańców...rozwiń całość

  Bardzo dziękuję za artykuł na temat mojego udziału w przesłuchaniu do YouTube Symphony Orchestra 2011. Jestem bardzo wdzięczny za życzliwość z jaką spotykam się na co dzień ze strony mieszkańców Lublina oraz całej Polski. Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie oraz głosy, dzięki którym mam szansę na muzyczną przygodę życia w Sydney. Wszystkich serdecznie pozdrawiam!!! :)
  Artur Figiel - półfinalista YouTube Symphony Orchestra 2011.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo