Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ponad 700 osób pobiegło w nocnej dysze do maratonu (ZDJĘCIA, WYNIKI)

KAMB
Ponad 700 osób pobiegło w nocnej dysze do maratonu
Ponad 700 osób pobiegło w nocnej dysze do maratonu Jakub Hereta
Artur Kern z Unii Hrubieszów wygrał trzecią edycję biegu na 10 km "Dycha do Maratonu". Tym razem biegacze ścigali się po Lublinie w nocy. Start biegu wyznaczono o godz. 22, Kern na metę usytuowaną w hali Globus dotarł z czasem 31:35. W sumie zawody ukończyło 744 uczestników.

Drugie miejsce w rywalizacji mężczyzn zajął Przemysław Dąbrowski z AZS AWF Biała Podlaska (33:01), przed Kamilem Młynarzem SKB Kraśnik (33:46). Wśród kobiet triumfowała Joanna Wasilewska reprezentująca klub Miód Kozacki Biłgoraj (40:31), druga była Karolina Zygo z Lublina (42:39), a trzecia Marta Kloc z Urszulina (44:56).

Sobotnie zawody były trzecią odsłoną popularnego w Lublinie biegu na 10 km. Przed Drugim Maratonem Lubelskim zaplanowanym na 11 maja odbędą się jeszcze jedne zawody z cyklu "Dycha do Maratonu".