Porażka piłkarzy Motoru Lublin na inaugurację piłkarskiej wiosny

Nie udała się piłkarzom Motoru Lublin wyprawa do Suwałk. Mimo, że lublinianie objęli prowadzenie w meczu z Wigrami po golu Igora Migalewskiego, przegrali na inaugurację piłkarskiej wiosny 1:2. Gospodarze bramkę na wagę trzech punktów strzelili w doliczonym czasie gry.

Żółto-biało-niebiescy już w pierwszej połowie powinni zapewnić sobie zwycięstwo. Niestety, z bliskiej odległości do bramki gospodarzy nie trafił Damian Szpak. Dwa razy szansę na pokonanie bramkarza Wigier miał Daniel Koczon, ale nie zdołał pokonać Karola Salika,

Sztuka ta udała się Igorowi Migalewskiemu. Najskuteczniejszy piłkarz Motoru w 52 minucie wyprowadził gości na prowadzenie, wykorzystując sytuację sam na sam z golkiperem Wigier.

Od 72 minuty obydwa zespoły grały w dziesiątkę. Czerwonymi kartkami ukarani zostali Damian Falisiewicz (Motor) i Kamil Lauryn (Wigry). Za chwilę Grażvydas Mikulenas doprowadził do wyrównania. Co gorsza, w doliczonym czasie gry, gospodarze strzelili drugą bramkę. Mateusza Oszusta pokonał Krystian Słowicki i Motor po "frajersku" stracił bezcenne punkty.

W niedzielę lublinianie na własnym boisku zmierzą się ze Stomilem Olsztyn.