Portugalia - Walia: 200 sekund zadecydowało o losach meczu (ZDJĘCIA, WIDEO)

x-news
Portugalia pierwszym finalistą Euro 2016. Drużyna, która w ćwierćfinale turnieju po rzutach karnych wyeliminowała reprezentację Polski w półfinale okazała się lepsza od Walii, wygrywając 2:0. W pierwszej połowie spotkania emocji było jak na lekarstwo, a jedyny celny strzał zapisał na swoim koncie Gareth Bale.

Kluczowe dla losów rywalizacji okazały się 200 sekund pomiędzy 50 a 53. minutą spotkania, kiedy to strzałem głową wynik otworzył Cristiano Ronaldo, a następnie bramkę zdobył Nani, zmieniając tor lotu piłki po uderzeniu CR7. Finałowego przeciwnika Portugalii wyłoni półfinałowe starcie Niemców z Francuzami.