Prawa autorskie

  Prawa autorskie

  redakcja

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie www.kurierlubelski.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polska Press).
  Polska Press nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polskapresse bez porozumienia z Polska Press i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polska Press.

  Co za tym idzie Polska Press informuje, że:
  - kopiowanie materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art.
  115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
  - wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  W każdym przypadku wejścia przez Polska Press w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press, Polska Press zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.
  Polska Press informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polska Press w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press elektronicznie pod adresem content@polskapresse.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  PIANINO,GITARA I INNE INSTRUMENTY!!!

  iśka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 90 / 130

  Zabiła matkę o Boże!!!!kiedyś w latach 2000 prowadzili swoją prywatną szkołę muzyczną w Lublinie.U nich wszyscy muzycy w rodzinie..Nauczycielka zabiła matkę!!ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ NIE WAŻNE ,ŻE...rozwiń całość

  Zabiła matkę o Boże!!!!kiedyś w latach 2000 prowadzili swoją prywatną szkołę muzyczną w Lublinie.U nich wszyscy muzycy w rodzinie..Nauczycielka zabiła matkę!!ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ NIE WAŻNE ,ŻE CHORA!!TO JESZCZE BARDZIEJ BO ZNOWU KOGOŚ UKATRUPI!!zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo