Autobusy, koparki, a nawet łodzie desantowe wyprzedaje właśnie lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego.

Zobacz galerię

Pisemny przetarg zaplanowano na godz. 13 w piątek, 15 lutego. Łącznie wystawionych zostanie 139 pozycji.

- Na nowych właścicieli czekają autobusy autosan w cenie wywoławczej od 10 tys. zł., trzy autobusy sztabowe wycenione na 8 tys. za sztukę oraz aż 11 kultowych starów 200 w cenie ofertowej 3,2 tys. zł lub 4 tys. zł za sztukę. W Lublinie kupimy również trzy mikrobusy marki Lublin (od 2 tys. zł. za sztukę), sanitarne wersje tarpana iveco ( 9 tys. zł) oraz poloneza (1,7 tys. zł)., a także osobowe: daewoo nubira (1 tys. zł) i opel vivaro (7 tys. zł) - wylicza Karolina Mirosław z AMW.

I dodaje: - Prowadzących gospodarstwa rolnicze zainteresować może ciągnik ursus C-360 wystawiony do sprzedaży za 13 tys. zł oraz koparka ciągnikowa KT-0162 ursus C-360, za którą trzeba zapłacić minimum 14 tys. zł. Miłośnicy turystyki wodnej oraz wędkarze mogą złożyć oferty na zakup łodzi saperskich ŁS- 76M oraz łodzi desantowej, wycenionych odpowiednio na 2 tys. oraz 1 tys. zł. Szanse na stanie się przetargowym hitem mają pakiety skrzyń drewnianych, które cieszą się ogromnym wzięciem w sklepie internetowym AMW. W Lublinie ceny wywoławcze - w zależności od wielkości zestawu - wahają się od 1,6 tys. zł do 9,8 tys. zł.

Potencjalni nabywcy przed złożeniem ofert będą mogli obejrzeć poszczególne pozycje przetargowe 7 i 11 lutego w miejscach ich składowania. Szczegóły dostępne są stronie Agencji: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet-wojskowy/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1405.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz też: Agencja Mienia Wojskowego otworzyła w Lublinie sklep /mat. archiwalny/