Puchar Polski: GKS Bogdanka przegrał z Lechią Gdańsk po dogrywce FOTO

Kamil Balcerek
Piłkarze pierwszoligowego GKS Bogdanka odpadli z rozgrywek o Puchar Polski. W meczu rozegranym w Łęcznej gospodarze przegrali po dogrywce z Lechią Gdańsk 1:2. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1.

W 29 minucie Sebastian Szałachowski posłał piłkę na prawą stronę do Kamila Oziemczuka, a ten dośrodkował wprost na głowę Macieja Ropiejki. Napastnik bez problemów pokonał Sebastiana Małkowskiego. Goście wyrównali w 53 minucie. Abdou Traore zagrał z rzutu wolnego, a piłkę do siatki skierował Sebastian Madera. Wynik w 100 minucie ustalił Piotr Wiśniewski pokonując Pawła Sochę uderzeniem z 18 metrów.

GKS Bogdanka - Lechia Gdańsk 1:2 (1:1, 1:0)