• Cracovia skończy ten mecz w 10. Jani Atanasov obejrzał czerwoną kartkę.

• Jakub Jugas obejrzał żółtą kartkę.

• Zmiana w Rakowie. Zszedł Jean Carlos, w jego miejsce Patryk Kun.

• Marcin Cebula trafił z rzutu karnego! Raków 4, Cracovia 1.

• Paweł Jaroszyński za faul na Marcinie Cebuli ogląda żółtą kartkę.

• Mamy rzut karny! Raków będzie mógł sięgnąć po czwartego gola! W polu karnym Cracovii fauluje Paweł Jaroszyński, jedenastkę wywalczył Marcin Cebula.

• Zszedł również Ivi Lopez. W jego miejsce Sebastian Musiolik.

• Zszedł także Władysław Koczerhin, w jego miejsce Marcin Cebula.

• Na murawie pojawia się były piłkarz Cracovii Mateusz Wdowiak. Zmienił strzelca pierwszej bramki Vladislavsa Gutkovskisa.

• Piłkarze Rakowa przy piłce. Goście biegają za futbolówką.

• Zmiana w drużynie gości. Zszedł Benjamin Kallman. Za niego Mateusz Bochnak.

• Pierwsza zmiana w Rakowie. Zszedł Bartosz Nowak żegnany brawami. W jego miejsce Gustav Berggren.

• Trener Zieliński szuka impulsu. Wprowadził Pawła Jaroszyńskiego. Cornel Rapa zameldował się na ławce.

• I znów Otar Kakabadze! Kapitalny strzał. Piłka musnęła słupek, zacznie Raków od bramki.

• Żółtą kartką ukarany Patryk Makuch. Napastnik Cracovii będzie pauzował w kolejnym spotkaniu. To bowiem jego czwarta kara.

• Kontra Rakowa zakończona strzałem Iviego Lopeza. Piłkarze Cracovii blokują, piłka na kornerze.

• ...zszedł także Takuto Oshima. W jego miejsce Karol Kanp.

• Zmiany w drużynie Cracovii. Zszedł Michał Rakoczy, w jego miejsce Jewhen Konoplianka...

• Ależ bramka! Ivi Lopez bezpośrednio trafił z rzutu wolnego!

• Będzie szansa dla Rakowa. Gospodarze mają rzut wolny.

• Ciekawa próba strzału z dystansu. Próbował Otar Kakabadze.

• Świetna akcja i rozegranie na prawą stronę. Podawał Fran Tudor i pod bramką Cracovii najsprytniejszy okazał się Bartosz Nowak.

• I mamy gola dla Rakowa! Bartosz Nowak! 9 gol w sezonie!

• Postraszył teraz Patryk Makuch. Strzał napastnika Cracovii obroniony przez bramkarza Rakowa.

• Uderzył teraz Ivi Lopez. Fantastyczna obrona Karola Niemczyckiego.

• Zakotłowało się pod bramką Cracovii. Jakub Jugas nie trafił czysto w piłkę, akcję zamknął Vladislavs Gutkovskis, ale strzał Łotysza zblokowany i przy piłce "Pasy".

• Gospodarze podeszli wyżej i wywalczyli rzut rożny.

• Rozpoczęliśmy II połowę. W obu drużynach bez zmian.

• Statystyki z I części meczu:

• Posiadanie piłki - 67% na korzyść Rakowa,
      • Sytuacje bramkowe - aż 10 do 2 dla gospodarzy.
    • Koniec I połowy. Do przerwy 1:1. Do Częstochowy wracamy za kilkanaście minut.

• Vladislavs Gutkovskis ze strzałem, ale napastnik uderzył ponad bramką.

• Pierwsza połowa przedłużona o co najmniej 4 minuty.

• Przeciągnięta piłka do Benjamina Källmana. Fin nie dobiegł do futbolówki, zacznie Raków z autu.

• Zakotłowało się w polu karnym Cracovii, ale obronną ręką wyszli goście.

• To się nazywa szybki atak! Odbiór na połowie Cracovii, szybkie zabranie się z piłką i dogranie pod nogi Łotysza! To jest 7 gol w lidze Vladislavsa Gutkovskisa.

• I mamy wyrównanie! Kapitalny strzał Vladislavsa Gutkovskisa!

• Ależ walczą piłkarze Cracovii. Teraz strata, ale postawa gości godna uznania.

• Jest decyzja - nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

• canal+

• O co chodzi? Bartosz Nowak został kopnięty przez Michała Rakoczego na linii pola karnego Cracovii.

• Arbiter wezwany do monitora. Rozpatrywany rzut karny dla Rakowa!

• Walka o piłkę w okolicach pola karnego Cracovii. Piłka dla "Pasów".

• Mogło być groźnie. Próba uderzenia zza pola karnego. Strzelał Otar Kakabadze, bez trudów jednak bramkarz Rakowa.

• canal+

• Ależ sytuacja Rakowa! Z dwóch metrów nie trafił Vladislavs Gutkovskis. Sytuacja z cyklu "Jak on tego nie trafił?".

• Kapitalna praca Michała Rakoczego, który doskoczył do Stratosa Svarnasa. Grek wybił piłkę, ale wprost pod nogi piłkarza Cracovii. Przebitka i piłka została pod nogami piłkarza "Pasów". Cracovia na prowadzeniu!

• Niespodzianka! Gol dla Cracovii! Strzelił Michał Rakoczy!

• Kolejny żółty kartonik dla piłkarza Cracovii. Tym razem ukarany Oshima.

• Cracovia cierpliwie rozgrywa piłkę. Nie spieszy się gościom.

• Zagrozili teraz piłkarze Rakowa. Przed okazją Fran Tudor, ale Chorwat złapany na spalonym. Zaczną "Pasy".

• Sypie się kartkami. Drugie "żółtko" dla piłkarza gości. Ukarany Jani Atanasov.

• Mogło być groźnie. Prostopadła piłka pod bramkę Rakowa, ale przeczytał to Vladan Kovacević. Bramkarz wybił piłkę.

• Przesadził teraz w walce o piłkę Benjamin Källman. Sędzia wyciągnął żółty kartonik.

• Odważana próba Rakowa już na samym początku meczu. Piłkę wybili spod własnej bramki obrońcy "Pasów".

• I rozpoczęli. Przy piłce Raków.

• Piłkarze już wchodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek!

• "Pasy" są ostatnim zespołem, który pokonał częstochowian zarówno w lidze, jak i Pucharze Polski. Trener Marek Papszun wierzy jednak, że jego drużynie uda się przełamać tę złą serię spotkań z krakowianami, zwłaszcza że z trybun częstochowskiego stadionu jego zawodników będzie wspierać komplet kibiców, bo sprzedano na to spotkanie praktycznie już wszystkie bilety.

• Raków Częstochowa nadal jest liderem Ekstraklasy, ale sytuacja w lidze bardzo szybko może się zmienić. Za tydzień ekipa Marka Papszuna zmierzy się z wiceliderem - Legią Warszawa. Jeśli dzisiaj Raków przegra z Cracovią i za kilka dni okaże się słabszy od stołecznego klubu, różnica pomiędzy klubami stopnieje do trzech punktów.

• Zapraszamy na relację LIVE z ostatniego sobotniego meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Do Częstochowy zawita Cracovia. Start meczu o godz. 20:00.