Real Madryt - Legia Warszawa. Jaki wynik? Kto strzelił gole? Karny Radovicia (ZDJĘCIA, WIDEO)

RED
Real Madryt - Legia Warszawa na Estadio Santiago Bernabeu
Real Madryt - Legia Warszawa na Estadio Santiago Bernabeu Francisco Seco
[Real Madryt - Legia Warszawa. Jaki wynik?] Na słynnym Estadio Santiago Bernabeu zmierzyli się we wtorek (18 października) mistrzowie Polski z Realem Madryt.

SPRAWDŹ TEŻ: Rozpoczęcie MŚ 2018. Kiedy ceremonia otwarcia mundialu?

Legia Warszawa zmierzyła się z Realem w Warszawie (ZDJĘCIA, WIDEO)

Real Madryt - Legia Warszawa. Jaki wynik?

Legia zaczęła mecz bardzo dobrze. W pierwszych minutach spotkania grała z Realem jak równy z równym wypracowując trzy sytuacje bramkowe. W 12. minucie "Królewskich" od straty gola uratował jedynie słupek. Szczęście legionistów skończyło się w 15. minucie spotkania, gdy do siatki trafił Gareth Bale. Cztery minuty później celny strzał oddał Marcelo, piłka odbiła się jeszcze od nóg Jodłowca i trafiła do bramki Malarza.

Chwilę później legioniści stanęli przed wielką szansą na zdobycie bramki. Miroslav Radović wywalczył rzut karny. Faulował Danilo. Radović uderzył pewnie i pokonał bramkarza Realu.

W 37. minucie Ronaldo w polu karnym wycofał piłkę do debiutującego w Lidze Mistrzów Asensio, a ten pewnie pokonał Malarza. Mistrzowie Polski po pierwszej połowie spotkania na Estadio Santiago Bernabeu przegrywali z "Królewskimi" 1:3.

Druga połowa przyniosła uspokojenie gry. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 67. minuty. Do bramki Malarza trafił tym razem Lucas Vázquez, który wszedł na boisko kilka minut wcześniej za Rodrigueza.

Bramkę na pożegnanie skierował do bramki legionistów Alvaro Morata.