Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół. Zapraszamy do kontaktu

KL
Nasza redakcja mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 10
Nasza redakcja mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 10 Fot. Ewa Pajuro
Poznajcie zespół Kuriera Lubelskiego.

KURIER LUBELSKI

www.kurierlubelski.pl

Redakcja Kuriera Lubelskiego czeka na Wasze informacje pod adresem: online@kurierlubelski.pl

WYDAWCA

Polska Press Sp. z o.o.
Oddział Kurier Lubelski
Krakowskie Przedmieście 10/1
20-002 Lublin
tel. 81 446 28 00, fax 81 446 28 30


Prezes oddziału Kurier Lubelski

Joanna Parczyńska, tel. 81 446 28 00, joanna.parczynska@polskapress.pl


p.o. redaktora naczelnego

Wojciech Harpula, tel. 81 446 28 00, wojciech.harpula@polskapress.pl

Redaktor naczelna

Sylwia Szewc-Koryszko, tel. 81 446 28 00, sylwia.szewc@polskapress.pl (zwolnienie lekarskie)

Sekretarz redakcji

Teresa Dras, tel. 81 446 28 35, t.dras@kurierlubelski.pl


WYDAWCY

  • Marek Podgajny, m.podgajny@kurierlubelski.pl, wydawca print - tel. 81 446 28 28, 696 066 126
  • Marta Grabiec, m.grabiec@kurierlubelski.pl, wydawca online - tel. 662 032 317
  • Patrycja Wójtowicz, p.wojtowicz@kurierlubelski.pl, wydawca online - tel. 662 174 004
  • Rafał Gliński, r.glinski@kurierlubelski.pl, wydawca online - tel. 696 066 133

DZIENNIKARZE

  • Gabriela Bogaczyk, tel. 696 066 118, g.bogaczyk@kurierlubelski.pl (zdrowie, sprawy społeczne)
  • Artur Jurkowski, tel. 660 549 258, a.jurkowski@kurierlubelski.pl (ratusz, komunikacja miejska, zieleń)
  • Piotr Nowak, tel. 514 800 927, p.nowak@kurierlubelski.pl (gospodarka, sądy, prokuratura)
  • Aleksandra Dunajska-Minkiewicz, tel. 696 066 113, a.dunajska@kurierlubelski.pl (polityka, samorząd województwa)
  • Klaudia Olender, tel. 660 743 299, k.olender@kurierlubelski.pl (edukacja, kultura)
  • Współpracownicy:
    Krzysztof Załuski, Dorota Krupińska, Michał Dybaczewski, Damian Stępień, Patrycja Pakuła, Mariusz Gadomski

SPORT

  • Krzysztof Nowacki, tel. 508 276 132, k.nowacki@kurierlubelski.pl
  • Karol Kurzępa, tel. 515 699 794, k.kurzepa@kurierlubelski.pl
  • Współpracownicy:
    Bartosz Litwin - b.litwin@kurierlubelski.pl, Krzysztof Szuptarski - k.szuptarski@kurierlubelski.pl, Aneta Galek

DZIENNIKARZE W REGIONIE - naszemiasto.pl

  • Katarzyna Puczyńska, k.puczynska@kurierlubelski.pl (Kraśnik), tel. 696 066 103
  • Agnieszka Szymuś, a.szymus@kurierlubelski.pl (powiat lubelski, Świdnik), tel. 504 058 017
  • Jolanta Masiewicz, j.masiewicz@kurierlubelski.pl (Chełm), tel. 696 066 128
  • Aleksandra Kaźmierczak,, a.kazmierczak@kurierlubelski.pl (Biała Podlaska)
  • Lila Pietrusiewicz, l.pietrusiewicz@kurierlubelski.pl (Zamość)

FOTOREPORTERZY


PRODUKCJA

  • Małgorzata Kwiatek, tel. 81 446 28 45

BIURO REKLAMY

  • Iwona Sikora-Augustynek, dyrektor, tel. 696 066 143, iwona.sikora@polskapress.pl
  • Agnieszka Dados, tel. 696 066 117, agnieszka.dados@polskapress.pl
  • Jakub Młynek, tel. tel. 81 446 28 50, 503 138 578, jakub.mlynek@polskapress.pl
  • Piotr Kasperski, 81 446 28 53, 606 132 855, piotr.kasperski@polskapress.pl
  • Łukasz Kamiński, tel. 797 607 951, lukasz.kaminski@polskapress.pl

BIURO MARKETINGU

[*]Karolina Rudnicka, tel. 81 446 28 07, 504 058 040, karolina.rudnicka@polskapress.pl


OGŁOSZENIA

  • Jakub Młynek, tel. 81 446-28-02, 503 138 578, fax 081 446-28-14, jakub.mlynek@polskapress.pl

STUDIO WIDEO

  • Konrad Sławiński , k.slawinski@kurierlubelski.pl

***

Prawa autorskie

Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie www.kurierlubelski.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polska Press).

Polska Press nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polska Press bez porozumienia z Polska Press i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polska Press.

Co za tym idzie Polska Press informuje, że:
-kopiowanie materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
-wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

W każdym przypadku wejścia przez Polska Press w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press, Polska Press zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.
Polska Press informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polska Press w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press elektronicznie pod adresem content@polskapresse.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

Będą zmiany zasad w noszeniu maseczek?

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anna

Witam. Mam pytanie, dlaczego gdy wysłałam 7 sms - ów o godzinie od 20:57 do 20:59 nie zostały one uznane w głosowaniu. Przecież można było wysyłać je do 21-ej?

d
daria

Witam. Kazdej nocy KAZDEJ Biedronka przy ul Jana Pawla II wali w niebo kleby dymu. Cos spalaja po calych nocach. Nie wiaomo co ale oddychamy dymem i smrodem spalenizny, Co robic, gdzie to zglosic? Licze na Kurier bo ja nie chce kopac sie z koniem jestem juz stara i nie potrzebuje szykan