Remont deptaka bardzo powoli zbliża się do końca (ZDJĘCIA)

  • Kurier Lubelski

Adrian Tomczyk

Zapraszamy do śledzenia postępów prac na Krakowskim Przedmieściu. Dzięki naszemu redakcyjnemu dronowi od pierwszy dni remontu obserwujemy z lotu ptaka jak zmienia się lubelski deptak. Przemiana ulicy jest już na ukończeniu - cześć lokali już zdecydowała się na wystawienie parasoli i stolików dla swoich klientów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.07.2018, 17:07

Twistigen, o to jest taniec trupa, osobno tańczy łeb, osobno dupa...

05.07.2018, 21:39

Trzeba koniecznie wymienić kostkę na Starówce!!!

04.07.2018, 23:02

Kurw...a kurw...e łba nie urwie .......może skończą w grudniu ????????????????????????????????????

04.07.2018, 06:20

Czas na POgonienie nasich.

30.06.2018, 22:41

To ty wróżyłeś, że Plac Litewski po remoncie się wyludni?
Dobra rada: zmień lekarza, po co się tak męczyć.

30.06.2018, 22:22

Krakowskie Przedmieście powoli sie wyludnia. Niedługo jedynym stałymu bywalcami zostaną Pan Gienek i jego kolega Zdzichu. A jedynym sklepem mającym rację bytu będzie "Alkohole świata".

30.06.2018, 13:05

Wreszcie porządny, od wielu lat wyczekiwany remont zapyziałego centrum naszego pięknego 700 letniego miasta to według ciebie niegospodarność.
Kiedy myjesz nogi to też niegospodarność bo zużywasz wodę a może i mydło!
Jesteś aż tak głupi czy tylko taki podły.

30.06.2018, 12:48

Niestety taka niegospodarność jest nie do udowodnienia. Projektant zaprojektował bo mu się tak podobało a wykonawca tylko robi zgodnie z projektem. Kto tu zarobił miliony nie wiadomo. Takie wydawanie naszych pieniedzy mozna rozliczyć tylko w czasie wyborów.

30.06.2018, 09:35

Dobrze że pod artykułami jest to forum bo dzięki temu można się przekonać ilu jest wkoło głupich, obleśnych, podłych ludzi.

30.06.2018, 08:39

mam nadzieję, ze kiedy sprawiedliwa ręka ludu dotrze do poczynań dobrodzieja betoniarzy i deweloperów

30.06.2018, 08:19

CBA się już zainteresowało tym projektantem i przetargiem czy płyty z Chin, drzewka z Niemiec i dwukrotne przekroczenie terminu wykonania bez uiszczania kar (rażąco niskich zresztą) nie wystarczy do wszczęcia postępowania ????!!!!!

30.06.2018, 07:48

dołoży wykonawcy za to, że musiał się "napracować" dłużej niż zakładano? 1 mln wystarczy?

30.06.2018, 06:38

A tak dobrze żarł, że jeszcze rok i odzwyczaiłby się od jedzenia. A tu traf, pach i droga i to szeroka w daleki świat.

29.06.2018, 23:46

Dziwnie wygląda ułożenie tej kostki.