0 1 połowa

Hertha Berlin

2

1 1 połowa

• Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze Herthy Berlin, pokonując 2:1 bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie. Krzysztof Piątek nie może być do końca zadowolony, bo zmarnował dwie świetne sytuacje. Za drugim razem Polak miał nieco szczęścia, bo piłkę po jego strzale wbił do bramki Raphael Cunha. Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu, Hertha Berlin wygrywa 2:1 z Paderborn!

• Niecelne uderzenie Collinsa sprzed pola karnego.

• Trwają ataki Paderborn, wciąż nie kończy tego spotkania pani arbiter.

• Kolejne uderzenie Proegera, przyjął je na siebie Karim Rekik.

• Proeger uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w Jarsteina.

• Cztery minuty potrwa jeszcze to spotkanie.

• Darida uderzył z dystansu, bez większego problemu łapie piłkę Zingerle.

• Jeszcze zmiana w Paderborn. Zszedł Klaus Gjasula, wszedł Sven Michel.

• Nie zrozumieli się w polu karnym Torunarigha i Jarstein. Skończyło się na rzucie rożnym dla Paderborn.

• Opuszcza boisko kontuzjowany Matheus Cunha. Brazylijczyka zastępuje Vedad Ibisević.

• Proeder uderzył sprzed pola karnego, Jarstein miał duże problemy z interwencją, ale ostatecznie dobrze zachował się na linii.

• Proeder zatrzymany na lewej stronie, korner dla Paderborn.

• Gorąco w polu karnym Herthy! W ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę Sebastian Vasiliadis.

• Cunha uderzył z dystansu, lecz został zablokowany.

• Druga zmiana w Paderborn. Schodzi Laurent Jans, w jego miejsce Mohamed Draeger.

• Jamilu Collins stracił piłkę na rzecz Piątka i faulował Polaka. Żółta kartka dla gracza Paderborn.

• Bardzo złe dośrodkowanie w pole karne Herthy z prawej strony. Od bramki zacznie Jarstein.

• Druga zmiana w Herthcie. Schodzi z boiska Niklas Stark, zastępuje go Jordan Torunarigha.

• Teraz Matheus Cunha przekroczył przepisy i zarobił żółtą kartkę.

• Vladimir Darida uderzył z dystansu, bramkarz Paderborn odbił piłkę przed siebie, a Krzysztof Piątek z piątego metra uderzył prosto w golkipera. Do piłki doszedł jednak Matheus Cunha, uderzył piętą, a jeden z obrońców nie zdołał wybić piłki z linii bramkowej.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA HERTHY! MATHEUS CUNHA!

• Matheus Cunha wychodził z kontrą. Faulował go Sebastian Schonlau, który zarobił żółtą kartkę.

• Teraz świetną okazję na gola miał teraz Cunha! Przegrał jednak pojedynek z bramkarzem, a później bez faulu przewrócił się w polu karnym!

• Nieudane zagranie Piątka w polu karnym Paderborn. Stracił piłkę Polak.

• Naciska Hertha. Zingerle wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Powinien teraz zdobyć gola Krzysztof Piątek! Polak miał znakomitą okazję po dośrodkowaniu z prawej strony, ale główkował obok słupka!

• Piątek próbował podać do Pekarika, przejęli jednak piłkę gospodarze.

• Jeszcze raz próbował przebić się Srbeny, tym razem zatrzymał go Boyata.

• Paderborn wciąż atakuje. Jeden z gospodarzy złapany na spalonym.

• Świetne wejście notuje Dennis Srbeny! Rezerwowy Paderborn uderzał z ostrego kąta, Rune Jarstein popełnił spory błąd i przepuścił piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PADERBORN! DENNIS SRBENY!

• Niklas Stark faulował Streliego Mambę. Żółta kartka dla obrońcy Herthy.

• Jamilu Collins ruszył lewą stroną, lecz zatrzymał go w polu karnym obrońca.

• Zmiana także w Padeborn. Nie wrócił na boisko Ben Zolinski, szansę występu dostał Dennis Srbeny.

• Na boisko po przerwie nie wrócił Per Ciljan Skjelbred. W jego miejsce wszedł Vladimir Darida.

• Czas na drugą połowę!

• W pierwszej połowie gra Herthy wyglądała zdecydowanie lepiej niż w ostatnim meczu z Mainz. Berlińczycy do przerwy prowadzą 1:0 po golu Dedryka Boyaty. Krzysztof Piątek mógł zaliczyć asystę przy trafieniu Matheusa Cunhi, lecz przy przyjęciu piłki Polak zagrał ręką. Paderborn odpowiedziało dopiero w końcówce pierwszej połowy, gdy bliski gola był Kai Proeger. Na druga połowę zapraszamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Dobra okazja dla Paderborn, obrońca wybił z linii bramkowej piłkę po strzale Proegera!

• Paderborn utrzymuje się przy piłce na połowie rywala, ale im bliżej bramki Herthy, tym trudniej przebić się gospodarzom.

• Hertha miała aż trzy rzuty rożne, lecz żaden z nich nie przyniósł większego zagrożenia.

• Cunha wpadł w pole karne, ale przyblokował go obrońca. Hertha ma jeszcze rzut rożny.

• Brakuje dokładności w ostatnich akcjach Paderborn. Berlińczycy bez większego problemu przerywają ataki gospodarzy.

• Pekarik dośrodkował z prawej strony, wybili piłkę obrońcy Paderborn.

• Laurent Jans uderzył sprzed pola karnego, lecz piłka przeszła obok bramki.

• Piątek dobrze dograł na prawą stronę do Petera Pekarika, ale dośrodkowanie tego drugiego było niedokładne.

• Od pewnego czasu Hertha jest w ofensywie. Po dośrodkowaniu z prawej strony nie zdołał dojść do piłki ani Piątek, ani Cunha.

• Niklas Stark próbował przerzucić piłkę na lewą stronę, lecz Maximiliana Mittelstadta uprzedził tam jeden z gospodarzy.

• Długie podanie w kierunku Piątka, Polak został jednak przyblokowany przez obrońcę i piłkę złapał wychodzący z bramki Zingerle.

• Ładnie wszedł z piłką w pole karne Proeder, ale później stracił piłkę w szesnastce.

• Po zagraniu Piątka z pierwszej piłki uderzył Cunha, lecz został zablokowany. Korner dla Herthy.

• Christian Strohdiek uderzył sprzed pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany.

• Matheus Cunha trafił do siatki, ale po analizie VAR gol został anulowany! Dogrywający mu piłkę Krzysztof Piątek zagrał bowiem ręką!

• Zagranie w kierunku Piątka było niedokładne, przejął piłkę wychodzący z bramki Leopold Zingerle.

• Proeger nie zdołał przebić się prawą stroną. Odebrał mu piłkę obrońca Paderborn.

• Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Herthy, łapie piłkę Jarstein.

• Goście wychodzą na prowadzenie! Santiago Ascacibar dobrze dośrodkował z lewej strony, a Dedryk Boyata strzałem głową pokonał bramkarza Paderborn!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA HERTHY! DEDRYK BOYATA!

• Piątek faulował jednego z rywali w środku boiska.

• Teraz Proeger uderzył sprzed pola karnego. Zrobił to zbyt lekko, aby zaskoczyć dobrze ustawionego Jarsteina.

• Rune Jarstein dobrze interweniuje po zagraniu Kaia Proegera. Na razie gospodarze mają zdecydowaną przewagę.

• Krzysztof Piątek pierwszy raz przy piłce. Polak został jednak złapany na spalonym.

• Zaczynamy!

• Jesienią Hertha wygrała na własnym boisku 2:1. Gole dla drużyny z Berlina zdobywali Javairo Dilrosun oraz pauzujący dziś za czerwoną kartkę Mariusz Wolf. Paderborn odpowiedziało jedynie trafieniem Bena Zolinskiego.

• Hertha Berlin ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, ale nastroje w stolicy Niemiec mimo sporej aktywności na rynku transferowym są fatalne. Wszystko dlatego, że po odpadnięciu z Pucharu Niemiec i ostatniej porażce w fatalnym stylu z FSV Mainz z posady szkoleniowca zrezygnował Juergen Klinsmann, informując o tym swoich pracodawców... na Facebooku. Na razie obowiazki pierwszego szkoleniowca przejął asystent Niemca, Alexander Nouri.

• Paderborn jest w tej chwili najsłabszym zespołem w całej Bundeslidze. Gospodarze dzisiejszego spotkania zdobyli zaledwie 16 punktów w ciągu 21 meczów. W tym roku przegrali z Bayerem Leverkusen oraz Wolsburgiem, ale zdołali pokonać Freiburg i dość niespodziewanie zremisowali z Schalke.

• Oto zestawienie Herthy Berlin. od pierwszej minuty zagra Krzysztof Piątek:

• Oto pierwsza jedenastka i ławka rezerwowych Paderborn:

• W Niemczech trwa 22. kolejka Bundesligi. Bardzo ważne spotkanie czeka Herthę Berlin i grającego w barwach tego zespołu Krzysztofa Piątka. Piłkarze ze stolicy zmierzą się bowiem z SC Paderborn, czyli bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Początek meczu o 15:30, zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!