Ścisk, kolejki, tłumy klientów, czyli otwarcia galerii handlowych w Lublinie (ZDJĘCIA)

RED
Otwarcie Felicity w Lublinie (2014 r.)
Otwarcie Felicity w Lublinie (2014 r.) Małgorzata Genca
Miejsce w kolejce rezerwowane o świcie, ścisk, emocje - tak przebiegały oficjalne otwarcia największych galerii handlowych w Lublinie. Chęć uczestniczenia w tego typu wydarzeniach nie wygasła. Kilka dni temu ponad sto osób czekało na otwarcie drugiego w mieście sklepu TK Maxx. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam najbardziej spektakularne starty lubelskich centrów handlowych.

Nowy TK Maxx w Lublinie. Na otwarcie przyszły tłumy (ZDJĘCIA...

ZOBACZ TEŻ: Tłumy na otwarciu drugiego TK Maxx w Lublinie

Felicity w Lublinie otwarte!

Felicity w Lublinie już otwarte. Zobaczcie na ZDJĘCIACH i WIDEO

Strefa Biznesu - Boże Ciało 2023. Gdzie i za ile wyjadą Polacy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

g
gosciowa
Patologii poszukaj sobie wśród pisowców i tzw. katolyków jak również wśród panów w czarnych sukienkach
a
analityk
Po twarzach widać ze to pokolenie oglądaczy TVN, czyli klasyczny debilizm polski w wykonaniu lubelskim
j
janek
Dawajcie wiecej 500+ i stypendiow patoli i studentom polonistyk i filozofii...
c
co za upadek
Łudziłam się, chodzi o taką z wystawą obrazów, czy innych artefaktów. Galeria... po prostu - dom handlowy.
M
Mędel
Wszystko dla obcych marketów i hoteli. A te nasze miejscowe? A kto się z władz tym martwi. Czas skończyć z tymi otwarciami. Inwestycje dla miejscowych firm ( wykonanie ) a nie dla nasich z warszafki. Handel - tylko polskie firmy a nie zbieranina z całego świata. Hotele i noclegi są w wystarczającej ilości w naszych firmach. Budowa mieszkań przez Gminę a nie sprzedaż najlepszych działek budowlanych developerom z zachodu UE.
l
logiczny
hhahahah liczyli ze za 2 zł kupią w promocji hahahah
W
Weteran
Za PRL-u rzad dawal prace, przydzielal mieszkanie, na ktore czekalem 16-lat, dawal telefon, na ktory czekalem nastepne lat 7-dem, dawal, lyb nie paszort na wyjazd za granice, potem dawal kartki na kupno 2,5 kilo ochlapow miesiecznie, tez na cukier, buty, wodke, itd "swoim" dawal talony na Fiata, pralke, czy lodowke,rzad kazal chodzic na pochody 1-wszo majowe, teraz mimo rzadow PiS-u nikt nie kaze mi chodzic do kosciola, a jestem srednio wierzacy Obecnie od rzadu tak naprawde niewiele zalezy, to co osiagnalem w "Wolnej Polsce" zalezalo tylko odemnie, i nie bardzo obchodzi mnie czy rzadzi PO, PiS, czy inny Palikot! Komuna pozostawila po sobie tysiace "sierot" ktore przyzwyczajone do tego, ze wszystko daje "rzund" nie moga sobie poradzic w obecnym systemie! Ale nasze pokolenie juz wymiera, a mlodzi mysl juz inaczej!
W
Weteran
Za Prl-u rzad dawal mi prace, przydzielal mieszkania, na ktore czekalem 16-lat, telefon ,na ktory czekalem nastepne lat siedem, dawal lub nie, paszport na wyjazd za granice, potem dawal tez kartki na 2,5 kg ochlapow miesiecznie, dla "swoich" dawal talony na Fiata, meble dla "Mlodych malzenstw" ,kazal chodzic na pochody 1-wszomajowe, obecnie od rzadu niewiele zalezy, nikt mimo rzadow Pisu nie kaze mi chodzic do kosciola, a jestem srednio wierzacy to co osiagnolem w Wolnej Polsce zalezalo tylko odemnie, i niewiele obchodzilo mnie czy rzadzi PO, PiS, czy inny Palikot!
g
gosc
nie każdy ma taką możliwość, są różne sytuacje, a każdy pracownik winien dostawać godne wynagrodzenie za swoją pracę i tym problemem winien sie zająć rząd, bo to ich zasranym obowiązkiem jest, po co się pchają do tego koryta. Jeżeli pozwalają na takie wynagrodzenia to 500+ winno być przyznawane jako dodatek dla ludzi pracy, a jak ktoś np. Ty masz dużo, to nie powinnaś/powinieneś dostawać.
h
ht
Skoro klepiecie takie artykuły.
W
Weteran
Zmien prace, mnie tam stac i nie dostaje 500+
g
gosc
no jak dostają za darmo 500+ to mają za co kupować, bo mnie za pracę to stać ale na ciuchy w lumpeksie
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie