MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Setka Kuriera: Zgłoś swoją firmę (ankieta do pobrania)

Ewa Pajuro
Setka Kuriera 2011
Setka Kuriera 2011 Jacek Babicz
Mają świetne wyniki finansowe, dają pracę, inwestują, są wzorem do naśladowania - właśnie takie firmy chcemy zaprezentować w naszym corocznym rankingu "Setka Kuriera". Na zgłoszenia od przedsiębiorców z całego województwa czekamy do 18 maja 2012 r. Ankietę mogą Państwo pobrać tutaj.

- Miniony rok był dla lubelskich firm dość dobry - uważa Robert Wolanin, dyrektor Domu Maklerskiego IDA SA w Lublinie. - Spodziewam się, że wyniki finansowe ujęte w rankingu Kuriera będą przyzwoite. Poniżej oczekiwań mogą wypaść chyba tylko firmy z branży budowlanej. Na ich gorszą sytuację wpłynęły zawirowania na rynkach światowych - prognozuje ekspert.

W naszym ubiegłorocznym rankingu triumfowały: Grupa Handlowa Emperia, Pekao Faktoring i PGE Dystrybucja. Jak będzie tym razem, przekonamy się już 5 czerwca. Tego dnia chcemy oddać w Państwa ręce specjalny dodatek z informacjami o najlepszych przedsiębiorstwach naszego regionu. Zachęcamy Państwa już teraz do wypełnienia naszej ankiety i przesłania jej na adres e-mail: [email protected] ( ewentualnie faxem: 81-446-28-30 lub pocztą: Kurier Lubelski, Krakowskie Przedmieście 10, 20-002 Lublin).

POBIERZ PLIKI:

Setka Kuriera - ankieta
Setka Kuriera - tabela

- Udział w naszym rankingu to okazja do zaprezentowania wyników Państwa firmy i potwierdzenia jej stabilnej pozycji na rynku. Do naszego zestawienia zapraszamy przedsiębiorstwa z całego województwa, zarówno te małe, średnie, jak i duże - zachęca Dariusz Kotlarz, redaktor naczelny Kuriera Lubelskiego.

Ranking główny w naszym dodatku tworzymy na podstawie danych o przychodach, dlatego w całej ankiecie kluczowe jest uzupełnienie rubryki "Przychody firmy w 2011 (zł)". Podanie pozostałych informacji nie jest konieczne, będziemy jednak wdzięczni, jeśli zdecydują się Państwo na ich ujawnienie. Będą one podstawą do przygotowania podrankingów prezentujących skalę zatrudnienia czy nakładów inwestycyjnych w poszczególnych firmach.

Podsumowanie naszego wydawnictwa odbędzie się na uroczystej gali, którą zaplanowaliśmy na 5 czerwca 2012 r. Partnerami naszego dodatku są: SKOK im. Chmielewskiego, Urząd Marszałkowski w Lublinie, Lubelski Rynek Hurtowy i Aurum Film.

Zobacz też Setkę Kuriera z 2011 roku: Setka Kuriera: Nagrodziliśmy najlepsze firmy Lubelszczyzny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski