Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI. Wyjątkowo nieudany konkurs Stocha i spółki. Kobayashi zdobył Kryształową Kulę!

SKOKI WYNIKI NA ŻYWO
Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE
Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo? O której dzisiaj skoki? TRANSMISJA ONLINE Pawel Relikowski / Polska Press
Skoki narciarskie OSLO Raw Air 2019 WYNIKI NA ŻYWO - 10.03.2019. Norweg Robert Johansson wygrał konkurs Pucharu Świata w Oslo i umocnił się na pozycji lidera Raw Air 2019. Dla Polaków to był najgorszy konkurs w tym sezonie PŚ, Kamil Stoch był dopiero 13. Cieszył się za to Ryoyu Kobayashi (5. miejsce), który już teraz zapewnił sobie Kryształową Kulę.

Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo transmisja online stream

Oslo tym razem nie dało się lubić. Niedziela był drugim wyjątkowym nieudanym dniem dla polskich skoczków, a konkurs indywidualny był najgorszym dla Biało-Czerwonych w tym sezonie Pucharu Świata. Polacy wypadli też z dziesiątki klasyfikacji Raw Air 2019.

Po pierwszej serii nic nie zapowiadało takiej katastrofy, bo Kamil Stoch był 6. i do trzeciego miejsca i Austriaka Daniela Hubera tracił tylko 3 pkt. Jednak po finałowej serii zamiast wypatrywać go w czołówce, trzeba go było szukać w drugiej dziesiątce. Skok na 117. metr zrzucił go na 13. miejsce.
Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki
Słaby występ Stocha sprawił, że Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zapewnił sobie Ryoyu Kobayashi. W PŚ ma nad Polakiem już 500 pkt przewagi, a po Oslo do rozegrania jest jeszcze tylko pięć konkursów indywidualnych.

Stoch w "generalce" jest drugi, ale musi oglądać się za siebie, bo goni go Austriak Stefan Kraft (w niedzielę drugi, trzecie miejsce zajął Słoweniec Peter Prevc).

Pozostali podopieczni Stefana Horngachera wypadli jeszcze gorzej. O ile jednak Jakub Wolny na 19. pozycję nie musiał bardzo kręcić nosem, o tyle Dawid Kubacki miał powody do dużego rozczarowania. Na półmetku był 14., ale z planu awansu nic nie wyszło. Przegrał z warunkami i wylądował na 24. miejscu (tylko 115 m w finałowej serii). Jednocześnie poniósł dotkliwe straty w klasyfikacji Raw Air.

Konkurs indywidualny Oslo Raw Air 2019 wyniki

Piotr Żyła po pierwszej serii był 16., ale po bardzo słabym drugim skoku (113 m) zajął dopiero 26. lokatę.

W finałowej serii w ogóle nie oglądaliśmy Stefana Huli (112 m, 36. miejsce) oraz Pawła Wąska (106,5 m, 42.).

Teraz skoczkowie przenoszą się do Lillehammer, na kolejny etap Raw Air 2019. W poniedziałek kwalifikacje, we wtorek konkurs.

Klasyfikacja Raw Air 2019 (po 4. seriach): 1. Robert Johansson (Norwegia) 547,0 pkt.; 2. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 518,9; 3. Stefan Kraft (Austria) 516,5; 4. Markus Eisenbichler (Niemcy) 498,1; 5. Phillip Aschenwald (Austria) 482,5; 6. Yukiya Sato (Japonia) 474,9; 7. Timi Zajc (Słowenia) 474,0; ; 8. Peter Prevc (Słowenia) 470,4; 8. Johann Andre Forfang (Norwegia) 470,4; 10. Killian Peier 465,7; 11. Kamil Stoch 463,8; 12. Karl Geiger (Niemcy) 463,4; 13. Junshiro Kobayashi (Japonia) 462,8; 14. Dawid Kubacki 262,3; 15. Jakub Wolny 460,6; 22 Piotr Żyła 437,7.

ADAM MAŁYSZ: W SPRAWIE HORNGACHERA NIE CHCEMY ZOSTAĆ Z RĘKĄ W NOCNIKU

Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs dzisiaj
W niedzielę przed południem w Oslo przeprowadzono konkurs kobiet, które po raz pierwszy rywalizują w swoim Raw Air. Kamila Karpiel, jedyna Polka na liście startowej (Kinga Rajda odpadła w kwalifikacjach), nie awansowała do finałowej serii. Po skoku na 74,5 m została sklasyfikowana na 37. miejscu. Zawody wygrała austriacka weteranka Daniela Iraschko-Stolz. Poza nią na podium stanęły Niemki - Juliane Seyfarth i Katharina Althaus.

35-letnia Iraschko-Stolz objęła prowadzenie w Raw Air 2019.

Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?
Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą dzisiaj TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

RAW AIR 2019 OSLO NIEDZIELA TRANSMISJA

 • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
 • TVP Sport – transmisja od 14.50.
 • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.

Zdjęcia pięknych dam serc naszych skoczków narciarskich znajdziesz na kolejnych slajdach >>

Piękne żony i dziewczyny polskich skoczków narciarskich. Ewa...

O konkursie drużynowym Oslo Raw Air 2019 pisaliśmy:
Setny konkurs drużynowy Pucharu Świata w historii był zarazem jednym z najdziwniejszych. W Oslo zawody skończyły się po pierwszej serii, wcześniej jury zawodów całkowicie się pogubiło. Było kilka groźnych upadków, jeden rekord skoczni i wielu nerwowo reagujących trenerów. Po trzech skokach Polacy byli na prowadzeniu, a po ostatniej serii i słabym skoku Kamila Stocha wylądowali poza podium.

Falowanie i spadanie - tak wyglądał konkurs drużynowy w Oslo. Przeprowadzony na siłę, przy silnym wietrze, skończył się ostatecznie na jednej serii i sukcesem Norwegów.

Po trzech skokach prowadzili ze sporą przewagą Biało-Czerwoni, ale po fatalnym skoku (112 m) zamykającego rywalizację na półmetku Kamila Stocha spadliśmy tuż za podium.

Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 na żywo wyniki Polaków konkurs niedziela

- Źle się odbiłem, za późno, nie byłem w stanie tego uratować. Warunki? Zawsze patrzę na siebie, a nie na wiatr. Zawaliłem, nie jestem szczęśliwy, że znowu zdarzyło mi się coś takiego w konkursie drużynowym - bił się w piersi przed kamerą Eurosportu Stoch, który spadł też w klasyfikacji Raw Air: z 2. na 11. miejsce.

Paradoks polega jednak na tym, że w Pucharze Narodów jeszcze powiększyliśmy przewagą nad Niemcami, bo w sobotę w Oslo zajęli dopiero 5. miejsce. Duże straty poniósł za to Stoch w klasyfikacji Raw Air 2019.

W sobotę działo się sporo. Robert Johansson, lider Raw Air, pobił rekord skoczni aż o 3 metry - 144 m. Norwegowie wygrali - po raz pierwszy w tym sezonie - mimo tego, że w III rundzie przy lądowaniu wywrócił się Marius Lindvik (135,5 m). Jeszcze groźniejszy upadek zaliczył Niemiec Stephan Leyhe (132 m), który spadł z dużej wysokości i dosłownie zarył głową w zeskok. Jury zupełnie nie kontrolowało sytuacji, narażając zawodników na niebezpieczeństwo.

Skoki narciarskie Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019 wyniki Polaków konkurs indywidualny

Wcześniej też dochodziło do kuriozalnych sytuacji, bo wiatr nie dawał za wygraną. Jakub Wolny aż cztery razy był wycofywany z belki startowej, trener Stefan Horngacher nie bez powodu zaczął się denerwować. Mimo wszystko Polacy mieli wielką szansę na wygraną, ale traf chciał, że nie wykorzystał jej najmocniejszy z mocnych, czyli Stoch.

Skoki narciarskie na żywo transmisja

- Tradycyjnie mieliśmy nieprzewidywalne Oslo, ale trochę szkoda, że przy takich warunkach na siłę przeprowadzono ten konkurs - komentował w Eurosporcie Adam Małysz, dyrektor PZN. - Nie było sensu tego ciągnąć, konkurs powinien być przerwany dużo wcześniej, ale nie my o tym decydujemy. Nie załamujemy się jednak, w niedzielę znów zawody.

Przed Pucharem Świata w Oslo i Raw Air 2019 pisaliśmy:
W porównaniu do mistrzostw świata niewiele się zmienia. Do rywalizacji w Pucharze Świata wracamy z tym samym pytaniem: jaką decyzję podejmie Stefan Horngacher? Dziś w Oslo kwalifikacje. Na sobotę zaplanowany jest konkurs drużynowy, na niedzielę indywidualny.

Serial o przyszłości austriackiego trenera ciągnie się niemiłosiernie, ale ten wątek zdominował rozmowy o skokach w Polsce również dlatego, że inne kluczowe kwestie w Pucharze Świata wydają się rozstrzygnięte. Japończykowi Ryoyu Kobayashiemu nikt już nie zabierze Kryształowej Kuli, nic nie powinno również przeszkodzić Polakom w wygraniu Pucharu Narodów. Znak zapytania dotyczy jeszcze małe Kryształowej Kuli w lotach (liderem klasyfikacji jest Kamil Stoch), ale to emocje zarezerwowane na finałowy weekend w Planicy. Przez cały Raw Air powtarzać się będzie więc pytanie: zostanie czy odejdzie?

SKOKI WYNIKI NA ŻYWO Oslo Raw Air 2019

Jeśli wierzyć oficjalnym przekazom, Austriak wciąż się waha, czy przyjąć ofertę Niemców, ale decyzję ma podjąć po norweskim tournée, a przed wizytą w Planicy. W Polskim Związku Narciarskim szykowany jest plan B, a najbardziej prawdopodobnym wariantem jest postawienie na Czecha Michala Doleżala, dotychczasowego asystenta Horngachera i głównego specjalisty w reprezentacji od kombinezonów.

SKOKI Oslo Raw Air Puchar Świata 2019 WYNIKI

- My tymi sprawami sobie głowy nie zaprzątamy. Przyjedzie koniec sezonu, to będziemy mogli zastanawiać się nad przyszłością – podkreśla Dawid Kubacki, który na Raw Air przyleciał już jako mistrz świata, a zarazem jeden z faworytów imprezy.

Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 WYNIKI NA ŻYWO

JAKUB KOT MÓWI W TV, CO MYŚLI. TO PRZYSPARZA MU FANÓW I WROGÓW

Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 wyniki na żywo

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV program. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?

Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Piątkowe kwalifikacje pokaże tylko Eurosport 1.
Piątek, 8.03.2019 – kwalifikacje PŚ Oslo Raw Air 2019

 • Eurosport 1 – studio od 19.15, transmisja od 19.30

Sobota, 9.03.2019 – konkurs drużynowy PŚ Oslo Raw Air 2019

 • TVP 1 – studio od 14.10, transmisja od 14.30.
 • TVP Sport – transmisja od 14.30.
 • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

Niedziela, 10.03.2019 – konkurs indywidualny PŚ Oslo Raw Air 2019

 • TVP 1 – studio od 14.15, transmisja od 14.30.
 • TVP Sport – transmisja od 14.50.
 • Eurosport 1 – transmisja od 14.30.

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?
Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport.

Transmisje online z Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019 będą dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacjach Eurosport Player i TVP Sport

Skoki narciarskie Oslo Raw Air 2019 2019 wyniki Polaków

Program konkursów Pucharu Świata w Oslo Raw Air 2019
8.03.2019, piątek skoki w OSLO

 • 19.30 – kwalifikacje mężczyzn (Raw Air 2019)

9.03.2019, sobota skoki w OSLO

 • 11 – kwalifikacje kobiet (Raw Air 2019)
 • 14.30 – konkurs drużynowy (Raw Air 2019)

10.03.2019, niedziela skoki w OSLO

 • 10 – konkurs indywidualny kobiet (Raw Air 2019)
 • 14.30 - konkurs indywidualny mężczyzn (Raw Air 2019)

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja internet online stream. Gdzie oglądać skoki w internecie?

Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.

Skład Polaków na PŚ w Oslo Raw Air 2019 2019

 • Kamil Stoch
 • Piotr Żyła
 • Dawid Kubacki
 • Jakub Wolny
 • Paweł Wąsek
 • Stefan Hula

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?

Skoki narciarskie dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.

 

Sportowy24.pl w Małopolsce

 

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Piłkarze Wisły przed laty i dziś. Zobacz, jak się zmienili

Zjawiskowa żona piłkarza Sandecji ZDJĘCIA

 

Dalin Myślenice, lata 90. To były czasy! Zdjęcia retro

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 2019 transmisja TV. Gdzie oglądać Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?

Skoki narciarskie na żywo Oslo Raw Air 2019 niedziela transmisja TV program. Gdzie oglądać dzisiaj Puchar Świata w Oslo Raw Air 2019?

Skoki dzisiaj. Transmisje z PŚ w Oslo Raw Air 2019 przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

N
Nie spirtenka
Krytykanci narty zapinac i na skocznie.
Przekonacie się sami jaki to latwy chlebek
I zobaczycie jak smakuje.
N
Najo
Komentuja i bronia partacza ci co jedyne co wiedza w temacie co im hurrapatriota rozmodlony Babiarz z Kurwizji powie.Dla gorala zawsze dutki na pietwszym miejscu.No ale kadza,bo mistrzunio pobozny i imponuje,bo sobie goralski kicz postawil.
s
sexmalwina.pl
/....Szukam kochanka na seks spotkania. Moje fotki i kontakt do mnie tu: sexmalwina.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie lub zadzowń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124 . Włącz konto vip abym wiedziała że piszesz z. realnego konta .
J
Jak
Ale tys chłopie głupi jak ma kasę to niech sobie liczy sam na to zarobił a ty jesteś typowy chciwy polaczak dla mnie typowy dupek
J
Jarecki
Pogoda w Norwegii to przyczyna wielu katastrof, tak i dziś w turnieju drużynowym zamieszkała wszystkio.
S
Smoko
Podobno lyyyder, mieszczunie... spieprzyl jak zwykle drużynowke...
W
Waldi
Witam moim zdaniem konkurs w takich warunkach nie powinien był przeprowadzony ja rozumiem że organizatorzy chcą aby cały cykl Raw Air się odbył ale nie kosztem zdrowia i życia zawodników przecież Stephanowi Lehye Jak I Mariusowi LIndvikowi czy każdemu innemu zawodnikowi mogło się coś stać i nie piszę tu o upadku obu panów który u Stephana Lehye skończył się upadkiem i rozbitym nosem co jest straszne a piszę o czymś znacznie gorszym co dobrze że się nie wydarzyło jednak mówienie że organizatorzy konkursu w Oslo mają krew na rękach przez jednego ze specjalistów jest moim zdaniem przegięciem i to grubym i powinien za te słowa przeprosić.
d
daro
Malysz tez mial spadek formy i stawiano na nim kreske ale jak wrocil na pudlo wszytcy byli szczesliwi
Jak mozna pisac o Stochu ze to patalach,tak napisze tylko swinia albo gosc ktory g...o wie o skokach.
A jak jutro wygra to co powiesz ...
G
Gość
Gościu chyba jajami z mózgiem się pozamieniałeś. Dla Kamila zawsze najważniejsze było i jest skakanie, a nie pieniądze. Myślisz, że specjalnie zepsuł skok? Jak widać pierwszy raz w życiu oglądasz skoki. Niestety nie jest to sport tak jak każdy inny, gdzie jak ktoś jest dobry, to jest dobry cały czas. Bardzo dużo zależy od warunków, szczęścia i nawet najlepszy skoczek może popełnić niewielki błąd, który może mieć ogromny skutek
D
Dr Jarek
Kamil przestał skakac
Woli liczyć kase
m
miki
czy tego patałachę K.S.musicie wystawiać do reprezentacji?
s
sexmalwina.pl
/...Szukam kochanka seks spotkania. Moje fotki i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie lub zadzowń 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie