Sondaż wyborczy „Kuriera Lubelskiego". PiS znacznie przed Koalicją Europejską

Sławomir Skomra
Sławomir Skomra
Diliff/CC BY-SA 3.0
Z najnowszego badania wynika, że kandydatów Prawa i Sprawiedliwości gotowych jest oprzeć 50 procent wyborców. Sondaż „Kuriera Lubelskiego" wskazuje, że Lubelszczyzna może mieć trzech europosłów.

PiS nadal dominuje nad polityczną konkurencją. Na Lubelszczyźnie cieszy się wysokim poparciem a kandydaci tego komitetu do Parlamentu Europejskiego są najczęściej wskazywani w naszym sondażu wyborczym. Koalicja Europejska znacznie traci do lidera, a trzecie miejsce należy do Kukiz'15.

Kurier Lubelski. Wybory do Europarlamentu - sondaż

  1. 50.00%
  2. 26.40%
  3. 7.20%
  4. 5.80%
  5. 4.80%
  6. 3.10%
  7. 1.50%
  8. 1.20%

Kurier Lubelski

Jedno z pytań, jakie zadaliśmy respondentom brzmiało: Na kandydata którego komitetu wyborczego odda Pani/Pan głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Sondaż zrealizowany przez Polska Press Grupę we współpracy z Ośrodkiem Badawczym Dobra Opinia w dniach 13-16 maja na reprezentatywnej kwotowo próbie 6500 dorosłych mieszkańców Polski metodą bezpośredniego wywiadu ankieterskiego z wykorzystaniem papierowego kwestionariusza.

WIĘCEJ: Sondaż wyborczy Kuriera. Kluczowa będzie frekwencja

FLESZ: Klimat nie zwariował, eksperci uspokajają

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 107

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-22T10:01:38 02:00, Gość:

Brawo ciemnogród lubelski.

Lata Mucha koło Żuka, do koryta spieszno,

Krzysiek na to, Aśka zwolnij, bo nam gówno z tego wyszło

G
Gość

Brawo ciemnogród lubelski.

G
Gość
2019-05-20T22:56:32 02:00, Marek:

Właśnie tylko na panią Kruk!!! Inteligenta kobieta i kampania z klasa... a nie jak czołg aby do przodu jak inni...ma Pani mój głos!

Jeżeli dla Ciebie to inteligentna kobieta.... to obawiam się o twój poziom inteligencji.

U
Ula

Jedyny program zbieraniny z tej koalicji to nienawiść do PIS. Są słabi i dlatego nie grają w pojedynkę.

G
Gosc
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

2019-05-21T10:31:36 02:00, :):

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

2019-05-21T15:44:49 02:00, poDNO:

Obcięli Ci emeryturkę ? Brawo! Ale dlaczego tak późno ?

2019-05-21T18:27:20 02:00, :):

Wiesz co, ja akurat z tych, którzy rozumieją, że pieniążki nie biorą się "od Bozi" albo "od prezesa", więc i tak mam w planach pracować tak długo, jak tylko mi zdrowie pozwoli, zwłaszcza że akurat mam ciekawą i fajną prace, czego i Tobie życzę, może by zeszło trochę związanych z tym frustracji.

Co do Was natomiast mam wrażenie, że gdyby prezes postawił Wam przed oczami słonia pomalowanego na żółto, to bylibyście skłonni zapierać się, że to kanarek.

Mateusz Morawiecki sprzedaje państwu działkę, którą to działkę państwo odkupi za pieniądze podatników (70 mln), ponieważ swoich pieniędzy państwo NIE MA, co jednak nie wszyscy rozumieją. Działkę tę Morawiecki odkupił od Kościoła (za 700 tys.), Kościół natomiast dostał ją wcześniej od państwa ZA DARMO.

I wyjaśnij mi, jak to jest, że ślinicie się teraz na myśl o "zamykaniu sprawców Amber Gold", ale kiedy żonglują Wam przed nosem jeszcze większymi przekrętami i śmieją się w twarz, to znajdujecie pierdyliard wytłumaczeń dla ich działań, głównie to, że "przecież PiS mówi, że Morawiecki to "dobry człowiek", więc na pewno jest to prawdą".

...bando kretynów.

2019-05-21T18:31:51 02:00, PiS:

Powiedz,skąd Sikorski miał pieniądze na zakup takiej posiadłości.

2019-05-21T18:42:52 02:00, :):

Ta rozmowa nie ma sensu.

Ja o zupie, Ty o dupie.

Poczekamy do wyborów. Jestem pewien, że ludzie mają jednak więcej oleju w głowie, niż zaślepione wszechogarniającym "Dobrem Partii" rozwielitki.

Póki co, życzmy sobie nawzajem powodzenia i niech wygra lepszy, a jeszcze lepiej - mądrzejszy :)

Pozdrawiam :)

Niczego bardziej nie pragne,niż tego, by wygrał mądrzejszy, na pewno nie będzie to PO.

:)
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

2019-05-21T10:31:36 02:00, :):

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

2019-05-21T15:44:49 02:00, poDNO:

Obcięli Ci emeryturkę ? Brawo! Ale dlaczego tak późno ?

2019-05-21T18:27:20 02:00, :):

Wiesz co, ja akurat z tych, którzy rozumieją, że pieniążki nie biorą się "od Bozi" albo "od prezesa", więc i tak mam w planach pracować tak długo, jak tylko mi zdrowie pozwoli, zwłaszcza że akurat mam ciekawą i fajną prace, czego i Tobie życzę, może by zeszło trochę związanych z tym frustracji.

Co do Was natomiast mam wrażenie, że gdyby prezes postawił Wam przed oczami słonia pomalowanego na żółto, to bylibyście skłonni zapierać się, że to kanarek.

Mateusz Morawiecki sprzedaje państwu działkę, którą to działkę państwo odkupi za pieniądze podatników (70 mln), ponieważ swoich pieniędzy państwo NIE MA, co jednak nie wszyscy rozumieją. Działkę tę Morawiecki odkupił od Kościoła (za 700 tys.), Kościół natomiast dostał ją wcześniej od państwa ZA DARMO.

I wyjaśnij mi, jak to jest, że ślinicie się teraz na myśl o "zamykaniu sprawców Amber Gold", ale kiedy żonglują Wam przed nosem jeszcze większymi przekrętami i śmieją się w twarz, to znajdujecie pierdyliard wytłumaczeń dla ich działań, głównie to, że "przecież PiS mówi, że Morawiecki to "dobry człowiek", więc na pewno jest to prawdą".

...bando kretynów.

2019-05-21T18:31:51 02:00, PiS:

Powiedz,skąd Sikorski miał pieniądze na zakup takiej posiadłości.

Ta rozmowa nie ma sensu.

Ja o zupie, Ty o dupie.

Poczekamy do wyborów. Jestem pewien, że ludzie mają jednak więcej oleju w głowie, niż zaślepione wszechogarniającym "Dobrem Partii" rozwielitki.

Póki co, życzmy sobie nawzajem powodzenia i niech wygra lepszy, a jeszcze lepiej - mądrzejszy :)

Pozdrawiam :)

P
PiS
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

2019-05-21T10:31:36 02:00, :):

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

2019-05-21T15:44:49 02:00, poDNO:

Obcięli Ci emeryturkę ? Brawo! Ale dlaczego tak późno ?

2019-05-21T18:27:20 02:00, :):

Wiesz co, ja akurat z tych, którzy rozumieją, że pieniążki nie biorą się "od Bozi" albo "od prezesa", więc i tak mam w planach pracować tak długo, jak tylko mi zdrowie pozwoli, zwłaszcza że akurat mam ciekawą i fajną prace, czego i Tobie życzę, może by zeszło trochę związanych z tym frustracji.

Co do Was natomiast mam wrażenie, że gdyby prezes postawił Wam przed oczami słonia pomalowanego na żółto, to bylibyście skłonni zapierać się, że to kanarek.

Mateusz Morawiecki sprzedaje państwu działkę, którą to działkę państwo odkupi za pieniądze podatników (70 mln), ponieważ swoich pieniędzy państwo NIE MA, co jednak nie wszyscy rozumieją. Działkę tę Morawiecki odkupił od Kościoła (za 700 tys.), Kościół natomiast dostał ją wcześniej od państwa ZA DARMO.

I wyjaśnij mi, jak to jest, że ślinicie się teraz na myśl o "zamykaniu sprawców Amber Gold", ale kiedy żonglują Wam przed nosem jeszcze większymi przekrętami i śmieją się w twarz, to znajdujecie pierdyliard wytłumaczeń dla ich działań, głównie to, że "przecież PiS mówi, że Morawiecki to "dobry człowiek", więc na pewno jest to prawdą".

...bando kretynów.

Powiedz,skąd Sikorski miał pieniądze na zakup takiej posiadłości.

A
Abstynent
2019-05-19T22:04:41 02:00, Gość:

tylko głupcy zagłosują na wiecznie pijaną posłankę która nie zna choćby jednego słowa w obym języku

2019-05-20T20:44:06 02:00, *:

Junker miałby z kim się napić...

Junker będzie miał Kwacha do wypitki.Oby dotrzymał mu kroku.

:)
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

2019-05-21T10:31:36 02:00, :):

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

2019-05-21T15:44:49 02:00, poDNO:

Obcięli Ci emeryturkę ? Brawo! Ale dlaczego tak późno ?

Wiesz co, ja akurat z tych, którzy rozumieją, że pieniążki nie biorą się "od Bozi" albo "od prezesa", więc i tak mam w planach pracować tak długo, jak tylko mi zdrowie pozwoli, zwłaszcza że akurat mam ciekawą i fajną prace, czego i Tobie życzę, może by zeszło trochę związanych z tym frustracji.

Co do Was natomiast mam wrażenie, że gdyby prezes postawił Wam przed oczami słonia pomalowanego na żółto, to bylibyście skłonni zapierać się, że to kanarek.

Mateusz Morawiecki sprzedaje państwu działkę, którą to działkę państwo odkupi za pieniądze podatników (70 mln), ponieważ swoich pieniędzy państwo NIE MA, co jednak nie wszyscy rozumieją. Działkę tę Morawiecki odkupił od Kościoła (za 700 tys.), Kościół natomiast dostał ją wcześniej od państwa ZA DARMO.

I wyjaśnij mi, jak to jest, że ślinicie się teraz na myśl o "zamykaniu sprawców Amber Gold", ale kiedy żonglują Wam przed nosem jeszcze większymi przekrętami i śmieją się w twarz, to znajdujecie pierdyliard wytłumaczeń dla ich działań, głównie to, że "przecież PiS mówi, że Morawiecki to "dobry człowiek", więc na pewno jest to prawdą".

...bando kretynów.

L
LUB

Lata Mucha koło Żuka, do koryta spieszno,

Krzysiek na to, Aśka zwolnij, bo nam gówno z tego wyszło

L
LUB

Lata Mucha koło Żuka, do koryta spieszno,

Krzysiek na to, Aśka zwolnij, bo nam gówno z tego wyszło.

G
Gosc

Tylko PiS jest gwarantem stabilności i dobrobytu w Polsce.Glosujmy na PiS.

p
poDNO
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

2019-05-21T10:31:36 02:00, :):

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

Obcięli Ci emeryturkę ? Brawo! Ale dlaczego tak późno ?

:)
2019-05-20T21:49:33 02:00, Kamil:

Polacy głosujmy na PIS bo następnych nierządów kolesi z podwórka POLSKA nie wytrzyma !

Kolesie z podworka? A słyszałeś już możeo państwowo-kościelno-małżeńsko-prywatnej działce Morawieckiego? :D :D

x
xxxxxxxxxxx

tylko elka, elka jest spoko, nie boi się naje... pokazywać przed kamerami

Dodaj ogłoszenie