W sobotę (25 marca) podczas przesłuchań w ciemno w 6 edycji The Voice Kids jurorów oczarowała trójką uczestników z naszego regionu. Ich fotele odkręcały się, kiedy usłyszeli głosy młodych wokalistów. Justyna Rawska, Viktoria Tsariuk i Miłosz Zarzeka wybrali swoich trenerów, którzy poprowadzą ich do dalszego etapu programu, czyli bitew.
Do drużyny Tomsona i Barona dołączyła 10-letnia Justyna Rawska, której od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką, a od dwóch lat uczy się śpiewu w Szkole Muzycznej Wąs w Lublinie. Dziewczynka cały czas się rozwija i rok temu rozpoczęła przygodę z nauką gry na gitarze w Szkole Muzycznej Yamaha w Łęcznej. W przyszłości planuje zostać weterynarzem.
Wykonaniem piosenki “Bo jesteś Ty” Krzysztofa Krawczyka serca jurorów i publiczności skradł Miłosz Zarzeka. 13-latek zasilił drużynę Cleo. Chłopiec swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat, kiedy w szkole muzycznej pobierał lekcje z gry na gitarze klasycznej. Obecnie uczęszcza na zajęcia do studia muzycznego w Lublinie. Śpiew nie jest jego jedyną pasją, poza nim lubi spędzać czas w kuchni i piec ciasta. W przyszłości planuje być śpiewającym cukiernikiem.
Piosenkarz Dawid Kwiatkowski przyjął pod swoje skrzydła Viktorię Tsariuk. 13-latka urodziła się w Kijowie i tam też ukończyła Kijowską Szkołę Sztuki Dziecięcej im. S. Turczaka w klasie wokalu i fortepianu. Do Lublina przyjechała z mamą i babcią po wybuchu wojny w Ukrainie. Największym marzeniem dziewczynki jest zakończenie wojny w ojczystym kraju.
- Ulicami Starego Miasta przeszły psy ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zdjęcia
- Festiwal Azjatycki oraz Kawy i Czekolady przyciągnęły tłumy
- Lubelska giełda staroci przyciągnęła tłumy mieszkańców. Zdjęcia
- W Jastkowie trwa budowa zalewu. Jak wygląda postęp prac? [ZDJĘCIA I WIDEO Z DRONA]
- Uroczysta promocja doktorów na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie [ZDJĘCIA]
- Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem w Lublinie [ZDJĘCIA]
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?