Stal Kraśnik pożegnała się z III ligą zwycięstwem w ostatnim meczu sezonu

Karol Kurzępa
Na zakończenie kampanii 2020/21 w IV grupie III ligi piłkarze kraśnickiej Stali pokonali na własnym stadionie Jutrzenkę Giebułtów. Dla niebiesko-żółtych było to dziesiąte zwycięstwo w rozgrywkach. Trzy punkty zdobyte w starciu spadkowiczów nie zmieniły jednak sytuacji drużyny trenera Marcina Wróbla, która w przyszłym sezonie będzie rywalizować na poziomie czwartoligowym.

Już po 16 minutach rywalizacji gospodarze prowadzili 2:0, a na przerwę zeszli z zaliczką w postaci trzech bramek. W drugiej połowie strzelili przeciwnikom jeszcze dwa gole, tracąc przy tym jednego. Stal wygrała z Jutrzenką po raz drugi w sezonie, ale bilans 42 punktów zdobytych w 40 meczach nie pozwolił kraśniczanom zachować bytu w gronie trzecioligowców.

Stal spadła do IV ligi głównie ze względu na słaby bilans osiągany w spotkaniach na własnym stadionie. Dość powiedzieć, że w zakończonym sezonie podopieczni trenera Marcina Wróbla wygrali tylko cztery z 20 gier w Kraśniku. Gorzej w domowych konfrontacjach prezentowały się tylko ekipy zamojskiego Hetmana oraz Jutrzenki Giebułtów, które również będą w kolejnych rozgrywkach grać na niższym szczeblu.

Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów 5:1 (3:0)
Bramki: Jakub Mażysz 12, 16, Ernest Skrzyński 45, Kamil Wolski 79, Dawid Chudyba 80 - Łukasz Kowalski 55

Stal Wójcicki, Dyszy, Gajewski, Michalak, Jagieła (60 Pietrzyk), Imiołek (60 Bartoś), Łokieć, Skrzyński, Czelej (46 Woźniak), Cygan (60 Chudyba), Mażysz (60 Wolski). Trener: Marcin Wróbel

Żółta kartka: Majcherczyk (Jutrzenka)

Sędziował: Mateusz Kowalski (Kielce)

Kibice na meczu Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Łódź. ...

Nie wszystkie krzesełka na stadionach Euro 2020 mogą być już wypełnione, ale mimo to na trybunach nie brakuje tysięcy kibiców. W tym gronie są także piękne fanki, które dopingują swoje reprezentacje. Zobacz zdjęcia najładniejszych kibicek Euro 2020! >>>>>>>Czytaj również:Piękne partnerki polskich piłkarzy. Tylko one mogą ich zmobilizowaćOstatni trening Polaków przed wylotem do Hiszpanii. Mamy zdjęcia!

Najpiękniejsze kibicki na Euro 2020. Urocze fanki wspierają ...