Sukces lubelskiego Radia Freee

  Sukces lubelskiego Radia Freee

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Na dwa tygodnie przed pierwszymi urodzinami, Radio Freee nie mogło dostać lepszego prezentu od swoich słuchaczy. 7,5% udziałów w rynku, to absolutny fenomen wśród lokalnych polskich stacji radiowych.
  Sukces lubelskiego Radia Freee

  ©M. Kańtoch

  Według najnowszej fali badawczej SMG/KRC Millward Brown słuchają nas głownie licealiści, studenci i młodzi menedżerowie oraz urzędnicy- mówi Krzysztof Komorski - red. naczelny-członek Zarządu "Radia Lublin" S.A. /właściciela Radia Freee/.

  Źródła tych sukcesów należy szukać głównie w muzycznym formacie oraz podwójnej dawce muzyki w porównaniu z konkurencyjnymi stacjami. Rekordy popularności biły także antenowe konkursy "Śniadanie za Freee,", wakacyjny "Lodzik za Freee",czy też "Pojechana fota", gdzie główną nagrodą była wycieczka za 5000 zł.

  Aktualnie, każdego dnia można wygrać karnety o wartości 200 i 250 PLN do modnych sklepów odzieżowych. Niebawem konkurs świąteczny, w którym codziennie słuchacze będą dostawać od "freewolnego Mikołaja" po 500 zł w gotówce.

  Dowcipni didżeje głównie "dopalają muzą" ale nie stronią też od ciekawostek z Lublina i okolic, dokładając szczyptę informacji ze świata, showbiznesu, kultury oraz sportu.

  Program aktywnie współtworzą słuchacze, począwszy od "Porannej Gry Wstępnej", a na słynnym już "Dniu z Bani" kończąc. Swoich fanów ma sobotnia "Lista Hitów Radia Freee" oraz niedzielny program z pozdrowieniami "Kissy i Dissy" - tutaj oprócz zamówienia pozdrowień i dedykacji muzycznych można się też pożalić.

  Uzupełnieniem programu jest bardzo popularna strona internetowa (www.radiofreee.pl) oraz fanpage na jednym z portali społecznościowych.

  Radio Freee po prostu kocha swoich słuchaczy… jak widać z wzajemnością.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo