"Szansa na sukces” WRACA. Kiedy zobaczymy program w TV? Kto...

  "Szansa na sukces” WRACA. Kiedy zobaczymy program w TV? Kto wylansował się na show prowadzonym przez Wojciecha Manna?

  a.w.

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Najlepsze debiuty w "Szansie na sukces"
  1/12
  przejdź do galerii

  Najlepsze debiuty w "Szansie na sukces"

  „Szansa na sukces” wraca na mały ekran. TVP 2 reaktywuje kultowy program, który pozwolił na debiut wielu topowych polskich artystów. Nowe odcinki „Szansy na sukces” mają się pojawić w wiosennej ramówce TVP 2. Kiedy ruszy produkcja „Szansy na sukces”? Gdzie odbędą się castingi? Czy Wojciech Mann powróci do roli prowadzącego? Kto zaliczył swój muzyczny debiut na deskach TVP?

  „Szansa na sukces”: kopalnia artystów


  „Szansa na sukces” to pierwszy muzyczny talent-show w polskiej telewizji. To na jego kanwie powstały takie programy jak Idol, Must be the music itp. Przez prawie 20 lat był na antenie w niezmienionej formie. Na czym polegała zabawa? Amatorzy wykonywali utwory artystów, którzy oceniali je jako jury. Finalista mógł wykonać utwór ze swoim idolem, a także był zapraszany na wielką galę, która co roku kończyła cykl programów.

  Ton „Szansie na sukces” nadawał prowadzący, którym przez cały czas emisji był Wojciech Mann. Radiowiec, miłośnik muzyki ze specyficznym poczuciem humoru i niezwykłym darem zjednywania sobie ludzi.

  Kto debiutował w „Szansie na sukces”?


  Kto stawiał swoje pierwsze kroki w „Szansie na sukces”? Nie wszyscy zaliczyli udany debiut. Komu na scenie zadrżało gardło? Kto wygrał zachwycił jury i został finalistą odcinka? Komu duet z artystą pozwolił na wielką karierę muzyczną?


  Kto poprowadzi nową „Szansę na sukces”?


  Wojciech Mann był gospodarzem „Szansy na sukces” w latach Od 1993 do 2012. To on tworzył charakterystyczny klimat tego programu. To dzięki jego osobowości i specyficznej charyzmie „Szansa na sukces” była taka, jak ją pamiętamy. Każdy odcinek przygotowywany był w stałej formie, ale z nowym jury. Każdy odcinek bawił, zachwycał, wzruszał, rozśmieszał. „Szansa na sukces” była talent-show pełnym prawdziwych emocji.

  „Szansa na sukces” zakończyła nadawanie programu w 2012 roku, po rezygnacji Wojciecha Manna z roli prowadzącego. Zarządzający wtedy programem TVP 2 uznali, że cykl "Szansa na sukces" bez Wojciecha Manna nie ma racji bytu. Sam zainteresowany w swoim stylu skomentował całą historię.

  - Zrezygnowałem z jego prowadzenia. Jako oficjalny powód, który można przyjąć albo nie, podałem to, że we śnie ukazał mi się Jan Paweł Woronicz i powiedział do mnie: +Już czas+ i ja go posłuchałem

  Nie ma jeszcze oficjalnych informacji co do tego kto będzie prowadzącym "Szansy na sukces" w nowej odsłonie.

  Castingi do programu „Szansa na sukces”


  O tym, że „Szansa na sukces” wraca do ramówki TVP 2 dowiedział się jako pierwszy portal wirtualnemedia.pl Z doniesień portalu wynika, że castingi i przygotowanie programu już ruszyło. Przesłuchania potencjalnych kandydatów, którzy wystąpią w nowej „Szansie na sukces” odbędą się w 4 polskich miastach w Polsce:
  • Warszawie,
  • Białymstoku,
  • Gdańsku
  • Katowicach.


  Aby wziąć udział w castingu i mieć szansę zaprezentowania się w programie trzeba mieć skończone 12 lat.  Kiedy będzie leciała „Szansa na sukces”?


  Emisja programu, jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl ruszy w marcu / kwietniu 2019 roku. „Szansa na sukces” będzie częścią niedzielnego programu. Ostatni odcinek cyklu ma zostać wyemitowany tuż przed Festiwalem Piosenki Polskiej Opole 2019 a cała seria ma być przygotowaniem do hucznej imprezy w Opolskiem

  Chętnie oglądasz teleturnieje? Sprawdź, czy pamiętasz te szczegóły! [QUIZ]


  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo