Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Tatusiowie nawrzucali dziennikarzom

Artur Borkowski
Jacek Babicz/POLSKA
O godz. 17.25, sędzia Dariusz Kotlarz, redaktor naczelny Kuriera, używając profesjonalnego gwizdka dał znać, że pora w piłkę grać. Pierwsza bramka padła już w pierwszej sekundzie meczu. Strzelili ją ojcowie - Czytelnicy, zwycięzcy naszej zabawy "Jedenastu wspaniałych".

Potem naszym gościom nie szło już tak dobrze. Słupki, poprzeczki, nieuznane gole i 18:14 dla Kuriera, choć bramki tatusiów z wielkim poświęceniem bronił Dariusz Golas, któremu pomagał syn Michał.

Rewanż odbył się pod koszami. Tu nie mieliśmy szans. Wprawdzie do przerwy Kurier przegrywał tylko pięcioma punktami, ale w drugiej połowie rozłożył nas na łopatki Marek Lejko, któremu kibicowała żona z synkiem Kajtkiem. Pan Marek trafiał do kosza z każdej pozycji i po trzydziestu minutach było 37:29 dla Czytelników. Gratulujemy i dziękujemy Państwu za fajną, wspólną zabawę.

Jej przyjaciółmi i sponsorami byli: III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie (gospodarz imprezy) oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia i stacja telewizyjna ZigZap.