Tenis stołowy: Dziewczęta starsze LUKS Fala Piotrawin Mistrzem Polski UKS-ów

Duży sukces odniosły dziewczęta starsze z LUKS Fala Piotrawin (Gabriela Jakoniuk, Aleksandra Osuch, Michalina Górska – rezerwowa) zdobywając złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Tenisie Stołowym. W Radomiu, podopieczne trenera Andrzeja Kołodzieja wygrały wszystkie mecze fazy grupowej. Fala pokonała kolejno po 3:1 UKTS Lubsko, LUKS Falę Trzebiatów oraz LUKS MGOKSiR Korfantów.

W półfinale Fala pokonała UKS Rokicice Szczytniki (województwo małopolskie) 3:1, a w meczu o złoto ograła UKS Kąkolówka (woj. podkarpackie) 3:1. Dziewczęta w ubiegłym roku były wicemistrzyniami Polski w kategorii dziewcząt młodszych.

Startujące w zawodach dziewczęta młodsze z UKS Legion Grabów Szlachecki i UPKS Arka Ryki zajęły odpowiednio piąte i ósme miejsce.