Tenis stołowy: Karolina Lalak i Paweł Kozieł triumfowali w III WTK Seniorek i Seniorów

PUKUS
Udostępnij:
Karolina Lalak (Arka Ryki) i Paweł Kozieł (AUKS Trefl Zamość) wygrali III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów w Tenisie Stołowym. W Piaskach walczono również o awans na III Grand Prix Polski. Do Łomży (15-17 stycznia) pojadą zwycięzcy oraz zdobywcy drugich miejsc, czyli Dagmara Baranowska (Dystans Niedźwiada) i Maciej Nowaliński (AUKS PWSZ Trefl Zamość).

Na III Grand Prix Polski bez eliminacji wojewódzkich, z racji wysokich miejsc na listach rankingowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego zagrają także Sylwia Pawlak i Antonina Szymańska (obie AZS UMCS Optima Lublin).

W sumie w Piaskach rywalizowało 91 osób.

Wyniki III WTK
Seniorki
1: Karolina Lalak (Arka Ryki), 2. Dagmara Baranowska (Dystans Niedźwiada), 3. Patrycja Waszczuk (SMS Włodawa), 4. Aleksandra Jeżewska (AZS UMCS Optima Lublin), 5. Weronika Szewczak (Żaczek Fajsławice), 6. Aleksandra Osuch (Sygnał Lublin), 7. Justyna Małek (Spartakus Dzwola), 8. Kinga Tymicka (Żaczek Fajsławice), 9. Barbara Koczułap (Spartakus Dzwola), 10. Katarzyna Koczułap (Spartakus Dzwola), 11. Paulina Szewc (Spartakus Dzwola), 12. Zuzanna Pawelec (Sygnał Lublin), 13. Julia Siemczyk (Spartakus Dzwola), 14. Dominika Buczan (Spartakus Dzwola), 15. Natalia Buczyńska (Spartakus Dzwola), 16. Patrycja Papierz (Spartakus Dzwola), 17. Monika Flis (Spartakus Dzwola), 18. Sylwia Jakubiec (Spartakus Dzwola)
Seniorzy
1. Paweł Kozieł (AUKS Trefl Zamość), 2. Maciej Nowaliński (AUKS PWSZ Trefl Zamość), 3. Marcin Litwiniuk (AUKS Trefl Zamość), 4. Łukasz Jarocki (Piaskovia), 5. Bartłomiej Szymanek (Piaskovia), 6. Norbert Jóźwiak (Błękitni Leopoldów), 7. Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów), 8. Tomasz Słomka (Piaskovia), 9. Mateusz Baranowski (Lewart Lubartów), 10. Marek Zięba (AZS UMCS Optima Lublin), 11. Daniel Kisielewicz (AUKS Trefl Zamość), 12. Daniel Jędryszka (Lewart Lubartów), 13. Jarosław Woźniak (Piaskovia), 14. Marian Wardzyński (MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski), 15. Roman Piechnik (Sygnał Lublin), 16. Artur Rachański (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 17. Adrian Stachyra (Kłos Wola Skromowska), 18. Maciej Krasucki (Kłos Wola Skromowska), 19. Mateusz Warda (Perła Rokitno), 20. Daniel Marcin Trochim (MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski), 21. Szymon Litwin (Roztocze Szczebrzeszyn), 22. Łukasz Bernat (UKS Wola Osowińska), 23. Patryk Kostecki (Kłos Wola Skromowska), 24. Bartosz Kiciak (Piaskovia), 25. Kamil Głowinkowski (Lewart Lubartów), 26. Krzysztof Salecki (Żaczek Fajsławice), 27. Tomasz Biszczanik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 28. Robert Baran (UKS Wola Osowińska), 29. Adam Kleczkowski (Sygnał Lublin), 30. Adrian Kubajka (Ogniwo Chełm), 31. Robert Kępa (Kłos Wola Skromowska), 32. Kamil Hamziuk (SMS Włodawa), 33. Jarosław Maruszczak (Sygnał Lublin), 34. Radosław Drewienkowski (Kłos Wola Skromowska), 35. Sylwester Włoszek (SMS Włodawa), 36. Filip Pawelec (Sygnał Lublin), 37. Bartosz Kowalczyk (Lewart Lubartów), 38. Jakub Zguczyński (SMS Włodawa), 39. Błażej Warpas (Lewart Lubartów), 40. Daniel Godzisz (Sokół Zwierzyniec), 41. Robert Bielecki (Piaskovia), 42. Mariusz Baranowski (Dystans Niedźwiada), 43. Krystian Mateusiak (UKS Wola Osowińska), 44. Patryk Margol (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 45. Konrad Kudło (Piaskovia), 46. Przemysław Powroźnik (Dystans Niedźwiada), 47. Grzegorz Gozdecki (Roztocze Szczebrzeszyn), 48. Tadeusz Bochniarz (Żaczek Fajsławice), 49. Patryk Wieczorek (Roztocze Szczebrzeszyn), 50. Mariusz Trochim (LZS Tur Turze Rogi), 51. Waldemar Dziuba (Sokół Zwierzyniec), 52. Marek Gumienik (Spartakus Dzwola), 53. Szymon Zguczyński (SMS Włodawa), 54. Patryk Bielecki (Sygnał Lublin), 55. Radosław Małek (Spartakus Dzwola), 56. Robert Grabczak (Piaskovia), 57. Jakub Szymaniak (Żaczek Fajsławice), 58. Bartłomiej Buryta (Spartakus Dzwola), 59. Hubert Rogala (AZS UMCS Optima Lublin), 60. Patryk Gumienik (Spartakus Dzwola), 61. Emil Nowak (AZS UMCS Optima Lublin), 62. Grzegorz Miecznik (TUKS Sokół-Mechanik Tomaszów Lubelski), 63. Marek Taczalski (Stok Zakrzówek), 64. Marek Wierzbicki (Dystans Niedźwiada), 65. Kacper Maciąg (SMS Włodawa), 66. Mariusz Cyrankiewicz (Piaskovia), 67. Marcin Surma (Żaczek Fajsławice), 68. Marek Futa (Piaskovia), 69. Damian Bielecki (Spartakus Dzwola), 70. Łukasz Drzewiecki (Lewart Lubartów), 71. Kacper Bielak (Spartakus Dzwola), 72. Piotr Krzak (Sygnał Lublin), 73. Dariusz Ciołek (UPKS Błękitni Leopoldów)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jeżyk
Ola Jeżewska powinna wygrać bo jest najlepsza
Przejdź na stronę główną Kurier Lubelski
Dodaj ogłoszenie