TuMieszkamy otwiera biuro w Lublinie

Materiał informacyjny TuMieszkamy
TuMieszkamy, marka świadcząca usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, centralizuje procesy obsługi klienta i otwiera biuro w Lublinie. Nowa lokalizacja to 125 miejsc pracy dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości. Otwarcie biura stanowi kolejny etap na drodze rozwoju firmy, która poszerza swoją działalność, stawiając na łatwą komunikację i łącząc procesy zdalnej obsługi z regularną obecnością specjalistów na terenie nieruchomości.

Nowe biuro, znajdujące się przy ul. Spokojnej 2, zatrudnia 125 osób, korzystając także z ofert miejscowego Urzędu Pracy. Siedziba firmy posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i oni również mogą znaleźć tu zatrudnienie w trzech działach: Dział Księgowości Usługowej, Dziale Obsługi Klienta oraz Dziale Obsługi Mieszkańca (infolinia, dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu). Wykonywanych jest tu ponad 15 000 operacji dziennie oraz odbieranych ok. 700 telefonów w ciągu doby.

"Lublin jest wspaniałym miastem. Wybraliśmy je nie tylko ze względu na dogodną lokalizację i dobre połączenie z Warszawą, ale również z uwagi na infrastrukturę oraz bazę biurową. To miejsce, które szczyci się znakomitym rynkiem pracy, także ze względu na znajdujące się tu uczelnie"– mówi Dalius Šimaitis, prezes TuMieszkamy. I dodaje: "Bardzo cieszymy się, że TuMieszkamy wkracza w kolejny etap rozwoju właśnie w Lublinie".

TuMieszkamy od lat działa na rynku nieruchomości, stale ulepszając swoje usługi w trosce o wygodę klientów. To pierwsza tego typu marka w sektorze zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, która stawia na zdalny model komunkacji: infolinię 24/7, narzędzie online – Strefę Klienta i obsługę mailową. Takie rozwiązania są niezmiernie istotne w czasach pandemii koronawirusa: bezpieczeństwo zdrowotne to dziś podstawa.

***

TuMieszkamy jest jednym z największych podmiotów w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Marka TuMieszkamy należy do międzynarodowej grupy City Service SE, która zarządza wieloma obiektami w Europie. W portfolio marki znajduje się obecnie grupa firm posiadających placówki w każdym regionie Polski, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni 8,5 mln mkw. Ogólnokrajowy zasięg TuMieszkamy to gwarancja najwyższych standardów zarówno w kwestii zarządzania nieruchomościami, jak i obsługi klienta. Więcej informacji o TuMieszkamy można znaleźć na stronie www.tumieszkamy.pl.

Co dziesiąty Polak kupuje podróbki

Wideo

Dodaj ogłoszenie