Tym prostym sposobem podniesiesz jakość swojego snu

Materiał informacyjny Wendre
Doskonale przespana noc bez względu na to, gdzie się znajdujesz? Nawet wysłużona kanapa może być równie komfortowa, co łóżko w najlepszym hotelu, dzięki materacowi nawierzchniowemu Hjälta marki Wendre. Wystarczy rozłożyć go na powierzchni przeznaczonej do wypoczynku - może być to również sofa lub wersalka. Nie zwlekaj z decyzją o zakupie, ponieważ tylko od 22 do 29 października 2020 produkt ten dostaniesz w promocyjnej cenie w wybranych sklepach Biedronka.

Drugie życie dla Twojej kanapy

W obecnych czasach coraz większego znaczenia nabiera odpowiedzialna konsumpcja. Staramy się rozważnie podchodzić do zakupów nowych sprzętów, nie tylko ze względów finansowych, ale przede wszystkim, aby oszczędniej wykorzystywać zasoby naszej planety. Na przykład, po co wyrzucać wiekowy mebel, jeśli lubimy go i spełnia swoje zadanie? Istnieje wiele możliwości, by przywrócić mu dawną świetność.

Jednym z takich rozwiązań jest materac nawierzchniowy Hjälta marki Wendre. Rewelacyjnie wyrówna powierzchnię łóżka, dzięki wypełnieniu z pianki profilowanej. Mimo że topmaterac nie zastępuje materaca głównego, znakomicie poprawi jego parametry użytkowe, zabezpieczając go przed uszkodzeniami mechanicznymi (np. zabrudzeniami). Zdejmowany pokrowiec z miękkiej dzianiny można prać w pralce, a więc nie ma mowy o zbieraniu się kurzu lub roztoczy, co z kolei ma wpływ na poprawę higieny snu.

Dlatego, zamiast oglądać nowe łóżka czy wersalki, które są zazwyczaj kosztowne, lepiej zastanowić się nad budżetowymi i wielosezonowymi rozwiązaniami. Topmaterac sprawia, że ukochane meble służą nam jeszcze dłużej. A jeśli w danej chwili nie potrzebujesz materaca nawierzchniowego Hjälta, złożysz go i schowasz do szafy, w której zajmie niewiele miejsca.

Topmaterac - rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne

Na dobry sen składa się wiele aspektów: dobrze wywietrzone pomieszczenie, jakość kołdry i poduszki oraz stabilne oparcie dla pleców. Źle dobrana poduszka lub materac wpływają jednak nie tylko na samopoczucie, lecz także na stan zdrowia. Nieodpowiednie podparcie kręgosłupa może doprowadzić do drętwienia kończyn, ucisku narządów wewnętrznych oraz niedotlenienia.

Materac nawierzchniowy Hjälta jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa i tym, których praca może wiązać się z nienaturalną pozycją pleców (np. długie godziny spędzane przed komputerem).

Jak mówi Beata Przybylak, ekspert marki Wendre: Choć każdy z nas ma chyba ulubiony mebel, sentyment znika, gdy po raz kolejny budzimy się przez niego z dyskomfortem i obolałymi stawami. Jeśli mamy wysłużoną kanapę, na której chętnie spędzamy czas za dnia, a w nocy niekoniecznie, warto zaopatrzyć się w materac nawierzchniowy Hjälta. Z pewnością zwiększy to komfort snu.

Inwestycja, za którą podziękuje Ci Twój kręgosłup

Dni są coraz krótsze, a tym samym coraz więcej czasu spędzimy w domach. Środek sezonu jesiennego to z kolei dobry moment na drobne inwestycje w zmiany w naszych wnętrzach, które z pewnością przełożą się na jakość wypoczynku. Tym bardziej, że od 22.10.2020 r. do 29.10.2020 r. materac nawierzchniowy Hjälta kupisz w promocyjnej cenie w wybranych sklepach Biedronka.

Materiał oryginalny: Tym prostym sposobem podniesiesz jakość swojego snu - Polska Times

Dodaj ogłoszenie