Utrudnienia w ruchu 2.10.2022 w woj. lubelskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w lubelskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w lubelskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Udostępnij:
Które drogi w województwie lubelskim 2.10.2022 nie są przejezdne? Roboty drogowe: droga 19, Lubartów - Lublin (288. km na odc. 15,1 km) .

Utrudnienia drogowe w woj. lubelskim 2.10.2022

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie lubelskim zaplanowane są na dzisiaj (2.10.2022) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

miejsce #1

Nokian Tyres

Nokian Tyres Powerproof SUV 285/45R19 111W XL

2 706,96 zł658,95 zł-76%
miejsce #2

Mann Filter

Filtr powietrza MANN-FILTER C 14 130

94,71 zł43,90 zł-54%
miejsce #3

Magneti Marelli

MAGNETI MARELLI Sprężyna gazowa pokrywy bagażnika 430719050100

48,97 zł28,82 zł-41%
miejsce #7

Febest

Śruba do regulacji pochylenia koła FEBEST 1929-001

37,00 zł25,08 zł-32%
miejsce #8

AE

AE Popychacz zaworu FOL133

49,00 zł33,92 zł-31%
miejsce #9

Tyc

Lusterko zewnętrzne kompletne TYC 305-0027

101,00 zł72,08 zł-29%
miejsce #12

Kolbenschmidt

PIERŚCIENIE TŁOKOWE KOLBENSCHMIDT FORD 800045910060

114,12 zł83,42 zł-27%
miejsce #14

Riken

Riken ALL SEASON 195/65R15 95V XL

248,00 zł189,00 zł-24%
miejsce #15

Ate

Urządzenie wspomagające hamowanie 03.7750-5702.4 ATE

1 941,00 zł1 598,00 zł-18%
miejsce #16

Japko

Pompa oleju 157FO01 JAPKO

379,74 zł311,93 zł-18%
miejsce #17

Denaturat Feniks 500ml

7,07 zł6,75 zł
miejsce #18

Fortune

Opona Fortune FSR902 215/70R15C 109/107R XL

358,00 zł344,00 zł
miejsce #19

Nissens

Chłodnica klimatyzacji, skraplacz NISSENS 94182

404,92 zł395,76 zł
miejsce #20

Rotalla

Rotalla 4 SEASON RA05 205/75R16 113/111S C

344,00 zł343,99 zł
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Roboty drogowe: droga 19, Lubartów - Lublin (288. km na odc. 15,1 km)

  • Od: 1.10.2022 06:00
  • Do: 6.10.2022 15:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 17, Krasnystaw - Zamość (154. km na odc. 18,7 km)

  • Od: 28.09.2022 05:00
  • Do: 12.10.2022 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 17, Zamość - Hrebenne (179. km na odc. 56,3 km)

  • Od: 28.09.2022 05:00
  • Do: 12.10.2022 17:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga S12s, węzeł Puławy Zachód - węzeł Puławy Wisła (8. km na odc. 1,2 km)

  • Od: 25.09.2022 22:00
  • Do: 15.10.2022 10:00
    zablokowany prawy pas ruchu zarówno w kierunku Radomia jak i Lublina

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 90 km/h

Inne utrudnienie: droga 12, Przejście Graniczne w Dorohusku (703. km na odc. 0 km)

  • Od: 1.09.2022 08:00
  • Do: 31.12.2022 22:59
    Na przejściu granicznym w m. Dorohusku odprawiane są tylko pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony.
    Pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 7,5 tony będą odprawiane wyłącznie w drogowych przejściach granicznych:
  1. Zosin – Ustiług
  2. Dołhobyczów – Uhrynów
  3. Budomierz - Hruszew
  4. Krościenko – Smolnica

Inne


Roboty drogowe: droga 17, Lublin - Zamość (m. Krasnystaw) (144. km)

  • Od: 1.09.2022 06:00
  • Do: 3.10.2022 13:00
    Budowa ronda w m. Krasnystaw

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h

Inne utrudnienie: droga 17, Przejście Graniczne Hrebenne (235. km na odc. 0,1 km)

  • Od: 31.08.2022 22:00
  • Do: 30.11.2022 22:59
    Na przejściu granicznym w m. Hrebenne odprawiane są tylko pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 tony.
    Pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 7,5 tony będą odprawiane wyłącznie w drogowych przejściach granicznych:
  1. Zosin – Ustiług
  2. Dołhobyczów – Uhrynów
  3. Budomierz - Hruszew
  4. Krościenko – Smolnica

Inne


Inne utrudnienie: droga 74, Frampol - Gorajec (228. km na odc. 25 km)

  • Od: 31.07.2022 22:01
  • Do: 30.12.2023 23:01
    Ograniczenie dopuszczalnej masy całkowitej (DMC) do 8 ton

Inne


Remont mostu: droga 74, Janów Lubelski - Zamość (m. Bodaczów) (257. km)

  • Od: 5.07.2021 06:00
  • Do: 7.12.2022 11:00
    Remont mostu na rzece Świnka w m. Bodaczów

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 17, Zamość - Tomaszów Lubelski (m. Jatutów) (179. km na odc. 5,6 km)

  • Od: 1.07.2021 06:00
  • Do: 15.06.2023 16:00
    Rozbudowa DK 17 na odc. granica m. Zamość - Łabunie.
    Pierwszy etap prac obejmuje: roboty ziemne, roboty rozbiórkowe oraz związane z wycinką drzew.
    W ramach prac mogą wystąpić utrudnienia związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego kierowanego ręcznie.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 48, Pionki - Kock (m. Dęblin) (155. km na odc. 0,3 km)

  • Od: 28.05.2021 06:00
  • Do: 31.03.2023 14:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Inne utrudnienie: droga 63, Radzyń Podlaski - Sławatycze (396. km na odc. 0,1 km)

  • Od: 17.03.2020 09:00
  • Do: 27.12.2022 11:00
    Zamknięte przejście graniczne w m. Sławatycze.

Przerwa w ruchu


Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie lubelskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nielegalna aneksja terytoriów Ukrainy - video flesz