Utrudnienia w ruchu w woj. lubelskim 31.07.2021. Lista aktualnych remontów dróg i innych zdarzeń

Newsroom 360
Newsroom 360
Informacje o utrudnieniach drogowych w lubelskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w lubelskim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Które drogi w województwie lubelskim 31.07.2021 nie są przejezdne? Roboty drogowe: droga 19, Międzyrzec Podl. - Radzyń Podlaski (221. km na odc. 0 km) remont kanału grabowieckiego.

Utrudnienia drogowe w woj. lubelskim 31.07.2021

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie lubelskim zaplanowane są na dzisiaj (31.07.2021) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lato

Roboty drogowe: droga 19, Międzyrzec Podl. - Radzyń Podlaski (221. km na odc. 0 km)

  • Od: 30.07.2021 18:00
  • Do: 31.08.2021 18:00
    remont kanału grabowieckiego

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 74, obwodnica Kraśnika (206. km na odc. 1,4 km)

  • Od: 15.07.2021 22:00
  • Do: 29.11.2021 12:00
    budowa włączeń istniejącej DK74 do projektowanego ronda

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 19, Kraśnik - Janów Lubelski (367. km na odc. 1 km)

  • Od: 13.07.2021 08:00
  • Do: 31.08.2021 16:00
    Budowa ronda na DK 19 w ramach budowy drogi ekspresowej S19 i przyszłego węzła Szastarka. Ruch odbywa się po bypassie w ciągu DK 19

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 19, Lublin - Kraśnik (321. km na odc. 5,5 km)

  • Od: 9.07.2021 05:00
  • Do: 30.09.2021 18:00
    Budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku Lublin - Kraśnik

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Roboty drogowe: droga 19, Janów Lubelski - Nisko (390. km na odc. 8,6 km)

  • Od: 9.07.2021 05:00
  • Do: 30.09.2021 17:00
    Budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku w. Janów Lubelski Południe - w. Lasy Janowskie.
    Na drodze S19 udostępnione są dla ruchu dwie jezdnie z dwoma pasami ruchu.
    Na drodze wystęuje ograniczenie prędkości do 90 km/h oraz zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe.

Roboty drogowe: droga 82, Lublin - Łęczna (m. Łuszczów) (13. km na odc. 0,1 km)

  • Od: 7.07.2021 06:00
  • Do: 11.08.2021 18:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Remont mostu: droga 74, Janów Lubelski - Zamość (257. km)

  • Od: 4.07.2021 22:00
  • Do: 7.12.2022 11:00
    Remont mostu na rzece Świnka w m. Bodaczów

Roboty drogowe: droga 17, Zamość - Tomaszów Lubelski (179. km na odc. 5,6 km)

  • Od: 1.07.2021 06:00
  • Do: 15.06.2023 16:00
    Rozbudowa DK 17 na odc. granica m. Zamość - Łabunie.
    Pierwszy etap prac obejmuje: roboty ziemne, roboty rozbiórkowe oraz związane z wycinką drzew.
    W ramach prac mogą wystąpić utrudnienia związane z wprowadzeniem ruchu wahadłowego kierowanego ręcznie.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 40 km/h
  • ruch wahadłowy

Roboty drogowe: droga 48, Pionki - Kock (m. Dęblin) (155. km na odc. 0,3 km)

  • Od: 28.05.2021 06:00
  • Do: 31.03.2023 14:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 30 km/h

Roboty drogowe: droga 19, Lublin - Rzeszów (m. Kraśnik) (353. km na odc. 8,9 km)

  • Od: 24.05.2021 07:00
  • Do: 30.09.2021 11:00

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 50 km/h

Inne utrudnienie: droga 63, Radzyń Podlaski - Sławatycze (396. km na odc. 0,1 km)

  • Od: 17.03.2020 09:00
  • Do: 27.12.2022 11:00
    Zamknięte przejście graniczne w m. Sławatycze.

Przerwa w ruchu


Inne utrudnienie: droga 74, Gorajec - Frampol (228. km na odc. 25 km)

  • Od: 14.04.2014 05:00
  • Do: 3.02.2022 11:05
    Ograniczenie dopuszczalnej masy całkowitej (DMC) do 8 t.

Inne


Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie lubelskim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Spis Powszechny 2021: są pierwsze kary za odmowę spisania się

Wideo