reklama

W Garbowie 18-latek zdemolował bmw. Policjantowi zaproponował łapówkę

Maciej Wijatkowski
Maciej Wijatkowski
Zaktualizowano 
Piotr Krzyżanowski/Polska Press
Pijany 18-latek demolował w piątkową noc zaparkowane w Garbowie bmw.

Odgłosy kopania w karoserię, wybijania szyb i urywania lusterek usłyszał mieszkający nieopodal policjant Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wybiegł na zewnątrz i okazując legitymację służbową, chciał zatrzymać wandala, ten jednak zaczął uciekać. Niestety, będąc „pod wpływem” nie zdołał zbiec sprawnemu policjantowi, któremu dodatkowo pomogła mieszkająca również niedaleko „koleżanka po fachu” - policjantka z wydziału konwojowego KWP w Lublinie.

Policjantka wezwała funkcjonariuszy z komisariatu w Niemcach, którzy sprawnie dostarczyli zatrzymanego do policyjnego aresztu.

Zanim to się jednak stało, zatrzymany doliczył sobie jeszcze jeden zarzut „do rachunku”: już po zatrzymaniu, kiedy zrozumiał, że nie ucieknie, zaproponował policjantowi tysiąc złotych w zamian za puszczenie go wolno.

Wkrótce 18-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Charytatywny Kalendarz Herosi 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 8

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

E
Elwira
2019-07-22T11:02:56 02:00, Bernadeta:

Szkoda,że pani policjantka nie zareagowała jak jej mąż gwałcił nieletnie na dyskotece,za co odsiaduje wyrok.Niech się tym pochwali :)

2019-07-22T21:04:07 02:00, Robert:

Szkoda mi Pani... Życzę wszystkiego najlepszego i żeby Panią nigdy nie spotkało nieszczęście...

2019-07-23T09:26:14 02:00, Elwira:

Nieszczęście jest jak urodzi się chore dziecko, a mąż tej Pani wiedział co robi, zaczepiajac dziewczyny!

2019-07-23T17:14:01 02:00, No name:

A ona jego nie zaczepiała ? Nachlana była i sama się pchała A potem odmieniło się jej - nie powinien tego robić, racja, ale nie była ona taka do końca bez winy

Ty wogole widzisz co Ty piszesz, jeszcze nie słyszałam żeby niewinnych karali

N
No name
2019-07-22T11:02:56 02:00, Bernadeta:

Szkoda,że pani policjantka nie zareagowała jak jej mąż gwałcił nieletnie na dyskotece,za co odsiaduje wyrok.Niech się tym pochwali :)

2019-07-22T21:04:07 02:00, Robert:

Szkoda mi Pani... Życzę wszystkiego najlepszego i żeby Panią nigdy nie spotkało nieszczęście...

2019-07-23T09:26:14 02:00, Elwira:

Nieszczęście jest jak urodzi się chore dziecko, a mąż tej Pani wiedział co robi, zaczepiajac dziewczyny!

A ona jego nie zaczepiała ? Nachlana była i sama się pchała A potem odmieniło się jej - nie powinien tego robić, racja, ale nie była ona taka do końca bez winy

E
Elwira
2019-07-22T11:02:56 02:00, Bernadeta:

Szkoda,że pani policjantka nie zareagowała jak jej mąż gwałcił nieletnie na dyskotece,za co odsiaduje wyrok.Niech się tym pochwali :)

2019-07-22T21:04:07 02:00, Robert:

Szkoda mi Pani... Życzę wszystkiego najlepszego i żeby Panią nigdy nie spotkało nieszczęście...

Nieszczęście jest jak urodzi się chore dziecko, a mąż tej Pani wiedział co robi, zaczepiajac dziewczyny!

G
Gość
2019-07-22T11:02:56 02:00, Bernadeta:

Szkoda,że pani policjantka nie zareagowała jak jej mąż gwałcił nieletnie na dyskotece,za co odsiaduje wyrok.Niech się tym pochwali :)

2019-07-22T21:04:07 02:00, Robert:

Szkoda mi Pani... Życzę wszystkiego najlepszego i żeby Panią nigdy nie spotkało nieszczęście...

Tu nie chodzi o szczęście czy nie szczęście. Jest takie powiedzenie "najciemniej pod latarnia", najpierw trzeba od siebie zacząć.

R
Robert
2019-07-22T11:02:56 02:00, Bernadeta:

Szkoda,że pani policjantka nie zareagowała jak jej mąż gwałcił nieletnie na dyskotece,za co odsiaduje wyrok.Niech się tym pochwali :)

Szkoda mi Pani... Życzę wszystkiego najlepszego i żeby Panią nigdy nie spotkało nieszczęście...

W
Wera

Gratulacje dla policjantów.... Postawa godna naśladowania... 👍

G
Gość