W sobotę adwokaci i radcy udzielą bezpłatnych porad

  W sobotę adwokaci i radcy udzielą bezpłatnych porad

  Agnieszka Kasperska

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  W sobotę adwokaci i radcy udzielą bezpłatnych porad

  ©archiwum

  Już w sobotę adwokaci organizują dziewiąty Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich, a radcowie zapraszają na akcję "Niebieski parasol".
  W sobotę adwokaci i radcy udzielą bezpłatnych porad

  ©archiwum

  Akcje są oddzielne, ale cel taki sam: udzielanie bezpłatnej pomocy prawnej osobom potrzebującym, a niemogącym opłacić wizyty w kancelarii.

  - Adwokaci i aplikanci adwokaccy będą dyżurować w najbliższą sobotę w godzinach 9 - 15 w siedzibach swoich kancelarii - mówi mecenas Maciej Chorągiewicz z Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

  Prawnicy dyżurować będą w lubelskich kancelariach przy ul.
  Obrońców Pokoju 2A/102, ul. Chopina 17/11, ul. Konopnickiej 11, lokal 6, Krakowskim Przedmieściu 57/11 (wejście z bramy Wieniawska 2), ul. Chmielnej 2 lokal 11, ul. Czechowskiej 4/321, Alejach Racławickich 4/3b i ul. Narutowicza 14/4.

  - Osoby zainteresowane poradami powinny w miarę możliwości zabrać ze sobą dokumentację dotyczącą ich spraw, np. umowy, akty notarialne czy pisma z urzędów - dodaje Chorągiewicz. - Pozwoli to adwokatom na dokładne zapoznanie się z problemem, a zatem na pełniejszą poradę.

  W sobotę, w godzinach 9 - 13 na bezpłatne porady do swojej siedziby w Lublinie przy ul. Wallenroda 2E zapraszają też radcowie prawni.

  - Nasza akcja "Niebieski parasol" cieszy się wielką popularnością - mówi Ewa Urbanowicz-Jakubiak, rzecznik prasowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie. - Najczęściej zainteresowani oczekują pomocy w sprawach związanych z prawem pracy, rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym oraz kwestiami alimentacyjnymi, podziałem majątku po rozwodzie czy sprawami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  po

  ps (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  ktoś się spóźnił?...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo